BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Ailesiyle mahkemelik!

Şarkıcı Cenk Eren'le aşk yaşamaya başlayarak ailesi dahil herkesi şaşırtan Şevket-Hayırlı Sabancı çiftinin kızları Sadıka Sabancı, çevresindekileri dumura uğratmaya bayılıyor anlaşılan! Şu anda sosyetede top 10'daki bir numaralı dedikodu yine Sadıka Hanım'la ilgili ve yine dudak uçuklatacak cinsten! Sosyetede konuşulanlara göre Sadıka Hanım, ailesinin sahibi olduğu Esas Holding'deki hisselerini ve paralarını alabilmek için ailesini mahkemeye vermiş! Ailesinden düzenli bir aylığı olduğunu bildiğim Sadıka Hanım'ın son birkaç aydır uçan kuşa borcu olduğu, hatta kolunu tefecilere taptırdığı konuşuluyordu. Alacaklılarından da köşe bucak kaçtığı...

İKİ CEP TELEFONU DA SERVİS DIŞI!
Bu kulaktan kulağa konuşulanları sormak için önceki gün Sadıka Hanım'ı aradım. Ancak bendeki iki cep telefonu da geçici olarak servis dışı çıktı! Sadıka Hanım'ın isimleri bende gizli olan birkaç kişiye borcu olduğundan zaten eminim. Görünen o ki, diğer konuşulanlar da doğru! Sadıka Hanım, galiba bu borçlarını temizleyebilmek için ailesini mahkemeye verdi ve onları bile karşısına almaktan çekinmedi!!!

Ehliyeti yok ama BMW 635'i var!
Doors Group'un hisselerinin yüzde 38.5'ini Lehman Brothers yönetimindeki bir fona satan ortaklardan Berk Ekşioğlu özel sipariş bir BMW 635d aldı. Bu satıştan hissesine yaklaşık 8 milyon dolar geçtiği konuşulan Berk Bey'in, o dönemlerde 2.4 milyon Euro'luk Bugatti Veyron ile ilgilendiği konuşulmuştu. Ama Ekşioğlu BMW'yi tercih etmiş, 15 gün önce de gri renkteki arabasının direksiyonuna geçmiş. Ancak duyduğum kadarıyla Berk Bey, yaklaşık 1.5 yıl önce ikinci kez alkollü yakalanıp ehliyetini iki yıllığına kaptırmış. Ehliyetine kavuşmasına yaklaşık altı ay olduğu için, ehliyetsiz yakalanmamak için yeni cicisine sadece gündüzleri biniyormuş!!!

İlk yıllarına geri dönüyor!
İstanbul' un elitlerinin popüler mekanlarından Salomanje ve Sortie'nin patronu Erol Kaynar, yıllar önce sektöre DJ olarak adım atmıştı. Eğlence dünyasının duayenlerinden Kaynar, yakın dostlarının isteğini kıramayarak bu akşam Salomanje'de yine DJ kabinine girecek. Şu sıralar 14 Mayıs'ta açılacak olan Sortie Beyoğlu'nun hazırlıkları ile uğraşan Kaynar, bu akşam hem dostlarına mükellef bir müzik ziyafeti çekecek, hem de kendisi yoğun işlerinden bir süre de olsa uzaklaşmış olacak. Bu arada işletmeciliğini Sabi Totah'ın yapacağı, Beyoğlu Sortie, sezona bomba gibi hazırlanıyor; bilginize...

Yılmabaşar anneanne oldu
Annesi Jale Yılmabaşar gibi ressamlığı seçen ve yaptığı kedi resimlerinden dolayı adı 'Kedici Ressam'a çıkan Sedef Yılmabaşar Ertugan'ın doğum yaptığını öğrendim. 'Önce bebek, sonra nikah' modasına uyan Sedef Hanım, birkaç yıldır flört ettiği ve şimdiye kadar görme şerefine nail olamadığımız Murat Bey'den hamile kalmıştı. İstinyePark'ta dolaşırken AÇEV yararına gerçekleşen 'Canım Annem' isimli fotoğraf sergisinde Sedef Hanım'ın bir aylık kızı ve annesiyle çekilmiş fotoğrafını gördüm. İlk kez anneannelik heyecanını yaşayan Jale Hanım da mutluluktan uçuyormuş.

Sanal ortamda estetik destek!
Estetik sektörünün trendsetter'ı Şah Yaycı, 'İde-Al Şahane Fikirler' adıyla şirket kurdu. Kadınların güzelleşmesine ön ayak olan Yaycı, artık tüm estetik kliniklerine, hastanelere, hekimlere, kozmetik firmalarına danışmanlık hizmeti verecek; birikimlerini yeni şirketiyle birlikte sektörün her alanına taşıyacak. Türkiye'nin en pahalı oteli Mardan Palace'ın da estetik konseptini kuran Yaycı, www.sahyayci.net internet sitesinden de hastalarla deneyimlerini paylaşacak. Yani artık çirkin kadın kalmayacak!!!

Azmin zaferi!
17 yaşından beri 103 kilonun altına düşemeyen Nilgün Delikan, Mayıs 2006'da zayıflamaya azmetmişti! Önce tiroit sorununu çözen Delikan, Ender Saraç'ın iğneleri sayesinde de tam 45 kilo vermişti. Mart 2007'de de sarkan yerlerini toplatmak için Serdar Eren'in Köln'deki kliniğine yatmış; kolları hariç tüm gövdesini toplatan ve yüzüne lifting yaptıran Nilgün Hanım'ın vücudundan 32 santim deri atılmıştı! Herkes Delikan'ın bir süre sonra yine eski formuna (!) kavuşacağını düşünüyordu. Ancak uzun bir aradan sonra önceki gün gördüğüm Nilgün Hanım'ın daha da zayıfladığını fark ettim. İşte azmin zaferi budur!!!

Mücevher Oscarı'nı aldı!
Ece Şirin, yarattığı tılsım mücevher markası Bee Goddess ile inanılmaz bir başarıya imza attı. Bee Goddes, dünya mücevher otoriteleri tarafından 21. yüzyıla imza atacak mücevher markası seçildi. Lüksün ve mücevherin dünyadaki merkezi olan İsviçre'nin bu alandaki en büyük otoritesi Gold'Or geçtiğimiz aylarda Paris'te Louvre Müzesi'ndeki Kara Mücevher Sergisi'nde, dünyanın her tarafından gelen 179 tasarımcı arasından Ece Şirin'in markası Bee Goddess'i 21. yüzyıla imza atacak birinci mücevher markası olarak belirledi. 'Gerçek bir yaratıcı' unvanını kazanan Şirin'e cidden kocaman bir alkış...

Sanal ortamda estetik destek!
Estetik sektörünün trendsetter'ı Şah Yaycı, 'İde-Al Şahane Fikirler' adıyla şirket kurdu. Kadınların güzelleşmesine ön ayak olan Yaycı, artık tüm estetik kliniklerine, hastanelere, hekimlere, kozmetik firmalarına danışmanlık hizmeti verecek; birikimlerini yeni şirketiyle birlikte sektörün her alanına taşıyacak. Türkiye'nin en pahalı oteli Mardan Palace'ın da estetik konseptini kuran Yaycı, www.sahyayci.net internet sitesinden de hastalarla deneyimlerini paylaşacak. Yani artık çirkin kadın kalmayacak!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN