BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Süreyya Bodrum sezonunu açtı!

Süreyya Yalçın, Kerem Dürüst ile 1.5 yıl, Önder Bekensir ile sadece üç ay sürdürebildiği 'evcilik oyunu'nun ardından mutluluğu Burak Hatipoğlu'nda bulmuş gibi gözüküyor! Gelinlik giymeye bayılan ve üçüncü 'evcilik oyunu'na hazırlanan Süreyya'nın elini, rakibeleri Eda Taşpınar ve Ivana Sert'ten çabuk tutup Bodrum sezonunu açtığını duydum. Sevgilisini yurtdışına iş seyahatine yollayan Süreyya, kendisini de Bodrum'a ışınlamış! Beş dakikada bir değiştirdiği bikinileri, pullu pareoları ve köpeğine taktığı pırlanta tokaları ile Bodrum'da efsane olan Süreyya, bakalım bu yaz ne inciler döktürecek!!!

Rekabet kızışacak
Bu arada, geçen yaza kadar Bodrum Türkbükü beach'lerinde rekabet sadece Süreyya Yalçın ile Eda Taşpınar arasında yaşanıyordu! Ancak geçen yaz giydiği mayokinileri ve pozları ile bu rekabete Ivana Sert de ortak olmuştu! Görünen o ki, bu yaz popülerlik için yine kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Bakalım bu yaz zenci kıvamına gelebilmek için sezonu çok erken açan Süreyya mı, o meşhur şezlongundan kalkmayan Eda mı, yoksa yeni cesur ikoncan Ivana mı, ipi göğüsleyecek? Diğer bir deyişle sezonun 'en çifte kavrulmuş sosyetik'i kim olacak!!!

* * *
Kızları için buluşuyorlar
Tüplü dalış yaparken vurgun yiyip, boyundan aşağısı felç olan Ahmet Bayer ile eşi Sinem Hanım'ın evlilikleri uzun süredir sallantıdaydı.
Hatta Ahmet Bey, önce boşanma davası açmış, sonra da geri çekmişti.
Bu gelişme üzerine, Ahmet Bey'in içinde bulunduğu psikolojik durumu atlattıktan sonra barışacaklarını tahmin ediyordum.
Geçenlerde de Bayerler'i; kızları Lara ve Hera ile birlikte maaile Kanyon'da görünce evliliklerini kurtardıklarını sanıp, sevinmiştim.
Meğer alakası yokmuş! Sadece kızlarının iyiliği için böyle ara sıra biraraya geliyorlarmış! Çıkmadık candan ümit kesilmez; umarım başarırlar!

* * *
Akrebin sırrı çözüldü
Ruhsat sorunu nedeniyle geçen yıl açılamayan lüks, görkem ve konforun aynı çatı altında buluştuğu Mardan Palace, 23 Mayıs'ta açılıyor. Üstelik, Rus milyarder Telman İsmailov, hiçbir masraftan kaçınmadığı otelini Monica Belluci, Richard Gere ve Sharon Stone'un da aralarında bulunduğu dünyaca ünlü yıldızlarla açacak. Benim gibi, herkesin dikkatini çeken; otelin logosunda da yer alan akrep simgesi olmuştu.
Lobisinde 24 ayar altından bir akrep motifi olan otelin iskelesi de akrep şeklinde. Biraz araştırınca öğrendim ki, İsmailov meğer Azeri Musevisiymiş. Babasının da ismi olan Mardan, Azeri İbranicesi'nde akrep anlamına geliyormuş.
Yani herkesin dilden dile konuştuğu akrebin kerameti budur!!!

* * *
Yeni dünyada 'söz'lenmişler!
Süreyya Yalçın'ın üç aylıkkocası Önder Bekensir, Süreyya'dan boşandıktan sonramanken Irmak Atuk ile yeni biraşka yelken açmıştı. Öncekigün Los Angeles, Las Vegasve Miami'yi kapsayan 15 günlük ABD tatilinden dönen aşıkların yenidünyada kendi aralarında söz kestiklerini öğrendim.Önder, Las Vegas'ta aldığı yüzükle Irmak'a evlenme teklif etmiş, Irmak da havalara uçarakkabul etmiş. Daha önce ailelerini de tanıştıran aşıklar, bu ayiçinde nişan yapıp, yaza da nikah masasına oturmayı planlıyormuş. Süreyya ile Burak dabu yaz evlilik planları yaptığınagöre; bakalım ex çiftten hangisi elini çabuk tutacak!!!

* * *
Yataktan çıkmak yasak!
Sürpriz bir şekilde hamile olduğunu öğrenen ünlü sanatçı Gülben Ergen, doktor kontrolünde ikinci bir sürprizle karşılaşmış, ikizi olacağını öğrenmişti.
3 yaşındaki oğulları Atlas'ın ardından, ikiz oğullarını kucağına alacağı günü iple çeken Gülben'e, doktorunun düşük tehlikesine karşı mecburi istirahat verdiğini duydum.
Uzun süredir ortalarda gözükmeyen, sadece Kral TV'nin ödül gecesine katılan ve orada da çok uzun kalmayan Ergen, anlaşılan doktorunun sözünü dinliyor. Gülben'in bu ev istirahatı hamililiğinde altıncı ayı tamamlayana kadar devam edecekmiş. Umarım Ergen de, ikizleri de sağlıkla kurtulur...

* * *
İmaj yapmış!
Best Model of the World yarışmalarının kurucusu ve onursal başkanı Erkan Özerman, geçen ay kontrol için gittiği Paris'te apar topar ameliyata alınmıştı.
Üç ana kalp damarının kapalı olduğunu görünce, anında müdahale eden doktorlar Özerman'ı sağlığına kavuşturmuştu.
Erkan Ağabey'e geçenlerde Nişantaşı'nda rastladım; yeni sakallı imajı ile süper gözüküyordu! Özerman'ın Londra'da yaşayan yeğeni Sedef Narin, dayısını ziyaret etmek için bir günlüğüne İstanbul'a gelmiş. Sedef'in gelişi, tüm aileyi pazar yemeğinde buluşturmuş.
Bu arada laf aramızda benim gibi, yeğenleri de Erkan ağabeyi hayatlarında ilk kez sakallı görmüş!!!

* * *
Çırağan'dan eğitime destek
Çırağan Palace Kempinski, sosyal sorumluluk bilinciyle eğitime destek oluyor. En son, TOÇEV, Remax ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen 'Günebakan Projesi'ne bağışta bulundu. Çırağan Sarayı Genel Müdürü Henri Blin, bağışlarının ne kadar işe yaradığını yerinde görmek üzere Çanakkale Yenice'deki Akçakoyun Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nu ziyaret etmiş. Öğrencilerin gösterdiği ilgi Blin'i hem sevindirmiş hem de çok duygulandırmış. Keşke her kurum Çırağan gibi sosyal sorumluluğunun farkında olsa, her şey çok daha güzel olurdu...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.