BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Sosyete Julio Iglesias'tan bıkmıyor

İstanbul'un elitleri, en son geçen yaz dinledikleri Julio Iglesias'ın konserine yine büyük ilgi gösterdi. Özellikle orta yaş sosyetikler, sesi ve şarkıları kadar çapkınlığıyla da ünlü olan İspanyol şarkıcıyı, gözleri ışıldayarak izledi!!!

Albümleri satış rekorları kıran, kadife sesiyle olduğu kadar çapkınlığıyla da nam salan dünyaca ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias, Türkiye'yi komşu kapısı yaptı. En son geçen yaz Türkiye'ye gelip konserler veren Iglesias bu yaz da adeta Türkiye turnesi yapıyor. Ünlü şarkıcı Sinpaş'ın 35. yıl kutlaması çerçevesinde ilk konserini Turkcell Kuruçeşme Arena'da verdi. İstanbul'un elitleri, daha önce birçok kez dinlemelerine rağmen Julio Iglesias'ın konserine yine büyük ilgi gösterdi.

HERKESİ MEST ETTİ

Leyla Alaton Günyeli, Yasemin Aloğlu, Tilda Tezman, Serra Tokar, Zeynep Çarmıklı gibi Iglesias'ın zirvede olduğu dönemlere şahitlik etmiş olanların yanısıra birkaç genç sosyetik de konserdeydi. Orta yaş sosyetiklerin Iglesias'ı izlerken ne kadar keyif aldıkları her hallerinden belliydi. Tabii kolay değil, genç kızlık yıllarında eminim dünyadaki birçok kız gibi onların da hayallerini Julio Iglasias süslemişti. Iglesias, şarkıları, çapkın bakışları ve izleyicilere söylediği övgü dolu sözlerle herkesi mest edip konserini bitirdi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN