BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Kibar'ın yeni sevgilisi kendinden 18 yaş küçük!

Yıllar önce Murat Öztemir'den boşandıktan sonra sadece Mehmet Tekinel ve Engin Yeşil ile flörtleri basına yansıyan Aysun Kibar, aşk hayatında resmen bombayı patlattı! Aysun Hanım, yeni flörtü ile sosyetenin diline düşmüş durumda. Çünkü yaklaşık üç yıldır kalbi boş olan 48 yaşındaki Aysun Kibar da 'çıtır sevgili' modasına uymuş!
Aysun Hanım; kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Can Bozok'la 'çıtır sevgili' rekorunu elinde bulunduran Monalyo Onur'un rekorunu kıramasa da, herhalde ikinciliğe yerleşmiştir! Çünkü Aysun Hanım'ın şimdiye kadar herkeslerden gizlemeyi başardığı Ali Çapa adlı sevgilisinin henüz 30 yaşında olduğunu öğrendim!!!
Aysun Kibar'ın, Tunç-Gülşen Çapa çiftinin oğulları olan Ali Çapa ile ne kadardır flört ettiğini öğrenemedim ama bu dedikodu, sosyete kulislerinde yaklaşık iki aydır konuşuluyormuş! Ali Çapa, Romanya'daki işlerinden dolayı babasıyla sık sık Romanya'ya gidip geldiğinden olsa gerek, bu kadar süre aşklarını saklı tutmayı başarmışlar.

19 YAŞINDA OĞLU VAR
Bu arada bilmeyenlere bir not: Ali Çapa, Esra ve Ayşe Çavuşoğlu'nun üvey kardeşi. Murat Öztemir ile evliliğinden iki çocuğu olan Aysun Hanım'ın 19 yaşındaki oğlu ise bu yıl Amerika'da üniversiteye başladı.
Bakalım benim gibi duyan herkesi dumura uğratan Aysun Kibar-Ali Çapa aşkı nasıl sonlanacak!!!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN