BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Moral buluşması

Nakil için ABD'ye gitmeden önce dostlarına yemek verdi

Hatırlarsanız; Ağustos ayında İstanbul Motor Piston'un ortağı Mehmet Dereli ile ilgili tatsız bir haber vermiştim... 59 yaşındaki Mehmet Dereli'nin karaciğeri iflas etmiş, doktorları son çare olarak karaciğer nakli yapılması gerektiğine karar vermişti. Bunun üzerine gerekli araştırmayı yapan Mehmet Bey, nakil için Miami'de sıraya girmişti. Hayatı boyunca çok fazla tükettiği içki ve sigaraya veda eden, bir süredir nakil için kendini hazırlayan Mehmet Bey için Türkiye'ye veda etme zamanının geldiğini öğrendim!

GECENİN SÜRPRİZİ SİBEL CAN'MIŞ
Bayram tatilini, Brezilyalı top model sevgilisi Elaine Fonseca ile Ege'deki teknesinde geçiren Mehmet Bey'in bugün sevgilisiyle Miami'ye uçacağını öğrendim. Mehmet Bey, önceki gece yaklaşık 100 dostuna Kandilli'deki yalısında görkemli bir veda daveti vermiş. Aralarında Mustafa- Caroline Koç, Cem-Ümit Boyner, Cem Hokko-Ronit Gülcan, Celal-Şebnem Çapa, Nurettin Hasman ve Serdar- Şule Cümbüş'ün de olduğu pek çok dostu, Mehmet Bey'e moral vermek için yalıdaki davete akın etmiş. Yalısının bahçesine çok güzel bir çadır kurdurtan Mehmet Bey, davetin yemeklerini de ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini'ye yaptırmış. Çok keyifli geçen gecenin sürprizi ise Sibel Can olmuş. Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Sibel Can, güzel sesi ve danslarıyla geceye ayrı bir renk katmış. Bu arada Mehmet Bey, 52 yaşına basan Ümit Boyner için de bir doğum günü pastası hazırlatmayı unutmamış. Dostlarının büyük moralle uğurladığı Mehmet Bey'e umarım tez zamanda nakil için sıra gelir ve kendisi sağlığına kavuşur.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN