BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Terim Events’i Bodrum’a taşıyor

2014'te Terim Events adıyla bir organizasyon şirketi kuran ve ilk profesyonel işi kızı Buse Terim'in kına gecesi olan Fulya Terim, işleri iyice büyüttü.
'Survivor' 2017'nin birleşme partisinde onur konuğu olan eşi Fatih Terim ile Dominik'e uçan Fulya Hanım, İstanbul'dan sonra, bu yaz Bodrum'un da farklı ve yaratıcı davetlerine imza atmaya hazırlanıyor. Fulya Hanım, Terim Events'in bir şubesini de Bodrum'a açıyor.

TÜRKBÜKÜ'NE PASTANE AÇIYOR
Fulya Terim'in, Bodrum'da Terim Events'in şubesini açmakla yetinmeyip yeni bir işe daha adım atacağını öğrendim. Türkbükü'ndeki meşhur Hatice Teyze'nin hemen yanındaki dükkanı kiralayan Fulya Hanım, buraya bir pastane açacakmış. Halen dekorasyonu devam eden pastane, hem Terim Events'in organize edeceği davetlere catering hizmeti verecek, hem de yazlıkçılara perakende satış yapacakmış. Anlaşılan Fulya Terim, geç girdiği iş hayatında geçmiş yılların açığını kapatmaya çalışıyor!
Terim Events'i 2014'te kuran ve ilk profesyonel işi küçük kızı Buse Terim'in kına gecesi olan Fulya Terim, imza attığı işlerle adından başarıyla söz ettiriyor. Terim, bu yaz Bodrum'daki davetlerle de başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor.
BİZE ULAŞIN