TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN
BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Yasak aşkın meyvesi yolda

İş adamları Yusuf Day ile Erol Özmandıracı'nın 2015 yazında Bodrum'da bir teknede Cicişler lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle çapkınlıkta yakalandığını hatırlamayanınız yoktur herhalde. Eşi iki hafta önce doğum yapmışken çapkınlıkta yakalanan Yusuf Day, eşi Nefise Karatay'ın gönlünü almayı başarsa da, Erol Özmandıracı'nın eşi Ceylin Hanım, soluğu mahkemede almıştı. Boşanma davaları halen devam eden Özmandıracı çiftiyle ilgili bomba bir haberim var! İki yıl önce eşiyle evlerini ayıran Erol Özmandıracı, arayı çok açmadan uçakta tanıştığı hostes Merve Başbuğ ile flört etmeye başlamış. İşin daha da bombası; Erol Bey, sevgilisi Merve Başbuğ'dan bebek bekliyor.


Erol Özmandıracı - Merve Başbuğ

ÜÇ AYLIK HAMİLE

Merve Başbuğ, Erol Özmandıracı'dan üç aylık hamileymiş. Boşanmayı beklemeden çocuk sahibi olmaya karar verdiklerine göre, bu ilişki evlilikle sonuçlanacak gibi görünüyor.
Bakalım, çocuk dünyaya gelmeden önce Erol Bey eşinden boşanıp Merve Başbuğ ile nikah masasına oturabilecek mi... Aylardır boşanmaya çalıştığı ikinci eşi Ceylin Hanım'dan çocuğu olmayan Erol Bey'in ilk eşi Tilda Hanım'dan ise bir oğlu var. Bu arada kulağıma gelenlere göre Erol Bey, yıllar sonra tekrar baba olacağı için çok heyecanlıymış.


Yusuf Day-Nefise Karatay, Erol-Ceylin Özmandıracı
BİZE ULAŞIN