BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Londra’da 3 milyona ev aldılar

Gönlüm çifti de modaya uyup yurt dışında 'ev'lendi
İş, sanat ve sosyete dünyasında yurt dışında ev sahibi olmak son yıllarda çok ama çok moda. Özellikle New York, Londra ve Barselona en çok tercih edilen yerler. Türkiye Basketbol Ligi'ni şampiyon olarak tamamlayan Astra Group Sakarya Büyükşehir Belediyespor'un yıldız oyuncusu Kerem Gönlüm ile güzel eşi Elif Gönlüm'ün de modaya uyup Londra'da 'ev'lendiklerini öğrendim!

LONDRA'DA BİTKİ EĞİTİMİ ALMIŞTI
Teaelife adlı çay markasını yaratmadan önce Londra'da bir yıl bitki eğitimi alan Elif Gönlüm, anlaşılan 'ev'lenecek kadar Londra'yı çok sevmiş. Gönlüm çiftinin Londra'daki yeni yuvalarının adresi de çok popüler bir semtte. Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın oğlu Prens George'un ilk eğitimine başlayacağı Thomas's Battersea okuluna komşu olan Lombard Wharf projesinden ev satın almışlar.
Gönlüm çifti, yeni yuvaları için yaklaşık 650 bin pound (Türkçesi 2 milyon 938 bin lira) ödemiş. İngiltere'de gayrimenkul işine giren merhum Halis Toprak'ın kızı ve damadı Ayla Toprak-Ömer Zengin çifti, Gönlüm çiftinin yuvalarını almasına aracılık etmiş.
BİZE ULAŞIN