BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Aslışah’ın yenisi ex’ine geri döndü!

Hakan Sabancı ile evlilik yolundaki ilişkisi bittikten sonra adı pek çok farklı isimle anılan Aslışah Alkoçlar, geçen ay Kasım Garipoğlu ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
Yıllardır yakın arkadaş olan ikili, birlikte çıktıkları Mikonos tatilinde yakınlaşmış ve Garipoğlu; Aslışah Alkoçlar için, Alkoçlar'ın da arkadaşı olan yedi yıllık sevgilisi Leyla Koray'dan ayrılmıştı.

BURNING MAN'E GİTTİLER
Duydum ki Kasım Garipoğlu, Aslışah Alkoçlar ve Leyla Koray üçgenindeki aşk trafiği karışmış! Garipoğlu, kürkçü dükkanına geri dönmüş. Evet, yanlış okumadınız... Garipoğlu;
Aslışah ile ilişkisini bitirip geçen ay terk ettiği ex-sevgilisi Leyla Koray'a geri dönmüş!
Alkoçlar ile Garipoğlu'nun ayrılığına dair çeşitli rivayetler var. Aslışah Alkoçlar'ın, Garipoğlu'nun telefonunda Leyla Koray'ın mesajlarını yakaladığını iddia edenler de var, Leyla Koray'ın, Garipoğlu'nun kendisine attığı mesajların fotoğrafını çekip Aslışah'a gönderdiğini söyleyenler de... İlişki nasıl bitti bilmiyorum ama bildiğim, Kasım Garipoğlu'nun kesinlikle kürkçü dükkana geri döndüğü...
Üstelik Kasım Garipoğlu, Leyla Koray'ın gönlünü almak için onu Nevada'daki Black Rock Çölü'nde gerçekleşen ve dün başlayan Burning Man festivaline götürdü.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN