BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Dünyanın dört bir yanına dağıldılar

Dokuz günlük bayram tatillerine alışık olan sosyetik isimlerin, Allah bu kez de gönüllerine göre verdi. Haftalar öncesinden tatil programlarını yapan İstanbul'un elitleri, hafta sonu itibariyle havalimanına akın edip bayram tatiline başladı. Sosyetik isimler, bu yıl da geleneği bozmayıp genellikle rotayı yurt dışına çevirdi. Kıtalararası seyahati göze alıp New York'a, Miami'ye giden de var;
Fransa, İngiltere ve İsviçre gibi Avrupa ülkelerini tercih edenler de...
İşte dünyanın dört bir yanında bayram kutlamaya hazırlanan sosyetik isimler ve rotaları...

MURAT-LAL-EGE-YAZ ÖZYEĞİN, YASEMİN GÜÇKAN
NEW YORK
FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, yaklaşık 1.5 yıldır flört ettiği avukat sevgilisi Yasemin Güçkan ile New York'un yolunu tuttu. Aşıklara, Özyeğin'in Edwina Sponza'dan olan çocukları Lal, Ege ve Yaz'ın da eşlik etmesine bakılırsa, ilişkileri evliliğe gidiyor gibi görünüyor...

SERDAR BİLGİLİ
NEW YORK
Fransız model sevgilisi Amelie Latournald'dan olan oğlu Ali ile yaklaşık bir ay zaman geçiren Serdar Bilgili, oğlunu annesinin yanına Fransa'ya yollayıp bayram tatilinde rotayı New York'a çevirdi.

ERDİNÇ-HANDE-ASLANMAVİ- MASAL ACAR
MİAMİ
Erdinç-Hande Acar çifti, bu bayram tatilinde de rotayı değiştirmeyip çocukları ile birlikte Miami'ye gitti. Acar Ailesi, bu yıl teslim aldıkları; Miami Sunny Isles Beach'te yer alan Porsche Desing Tower'ın 31'inci katında, arabayla çıkılan 540 metrekarelik dairelerinde kalacak.

ÖZCAN-AYLİN TAHİNCİOĞLU
NEW YORK
Holdinginin amiral gemisi konumuna getirdiği Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm A.Ş ile çok büyük projelere imza atan Özcan Tahincioğlu, güzel eşi Aylin Hanım ile New York'a uçtu.

EDWİNA SPONZA
BALİ
Sadece kendi cep telefonunda bulunan fotoğrafların Demet Kutluay tarafından hukuksuz şekilde ele geçirildiği iddiasıyla geçen ay savcılığa şikayette bulunan Edwina Sponza'nın tercihi Bali oldu.

KAAN-SEZAİ TAŞKENT
İSVİÇRE
Nisan ayında Polonyalı sevgilisi Viviana Czapracka'dan bir kızı olan STFA'nın 50 yaşındaki veliahdı Sezai Taşkent, Mine Kalpakçıoğlu'ndan olan oğlu Kaan ile İsviçre'ye gitti. Kaan'ı okuluna götüren Sezai Bey, birkaç gün de oğlu ile tatil yapıp Londra'ya geçecekmiş.

ALİSA -MELİSA-ALİ-MELİS GÜRSOY
FRANSA
Galatasaray'ın efsanevi başkanlarından Ali Gürsoy'un büyük oğlu Ali Gürsoy ve güzel eşi Melisa Hanım, bayram tatilini çocukları ile birlikte geçirmek için Güney Fransa'ya gitti.

EDİZ ELHADEF
İTALYA
Geçen yıl Eylül ayında dünyaca ünlü gelinlik markası Pronovias'ın veliahdı Gabriella Palathci ile evlenen Vakko'nun veliahdı Ediz Elhadef, İtalya'ya uçtu. Ediz Bey, eşi Gabriella Hanım ile orada buluşacakmış.

ÖMER-ZEYNEPMELİS TEMELLİ
LONDRA
Başarılı işadamı Ömer Temelli ve eşi Zeynep Hanım'ın tercihleri Londra olmuş. Temelli çiftine kızları Melis de eşlik ediyor.

YURT İÇİNDEKİ FAVORİ ROTA BODRUM OLDU

ÇİĞDEM SİMAVİ , AYGEN MESERETÇİOĞLU
Yazın büyük bir bölümünü Göcek-Bodrum arasında geçiren Çiğdem Simavi'nin bayram tatilinde de tercihi Bodrum oldu.

ZEYNEP-OSMAN ÇARMIKLI
Üçüncü kez anneanne ve dede olmaya hazırlanan Zeynep-Osman Çarmıklı çifti, bayram tatillerini Bodrum'da geçirmeyi tercih edenlerden.

EMİR-MELTEM-ELİF-ZEYNEP DEMİR
Bayram tatilini Marmaris Selimiye'de demirli teknelerinde geçirecek olan Meltem Demir, havalimanında çocukları ile görüntülendi. Eşi, Mehmet Bey de bugün kendilerine katılacakmış.

BURCU ŞENDİR, DURU KARABACAK
Burcu Şendir, Sırma Group'un patronu Necmettin Karabacak'tan olan kızı Duru ile Bodrum yolunda objektiflere yansıdı.

CANSEN-ADEN-BURAK KUT
Ünlü popçu Burak Kut, eşi Cansen Hanım ve kızları Aden ile bayram tatilini Bodrum'da geçirecek.
BİZE ULAŞIN