BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Arkadaşının kızından ayrılıp ex aşkına döndü

73'lük playboy şaşırtmaya devam ediyor!

İlerleyen yaşına rağmen çapkınlıklarıyla birçok genç playboy'u cebinden çıkaran 73 yaşındaki Ali Dinçkök, şaşırtmaya devam ediyor. Akkök Holding ve Akmerkez'in ortağı Ali Dinçkök, Mayıs ayında çapkınlıkta yeni bir sayfa açıp hem yakın arkadaşı, hem de iş ortağı Aslan Badi'nin kızı Claudia Badi ile aşk yaşamaya başlamıştı. Duydum ki, bu aşkı da mazide kalmış. Üstelik arayı açmadan, evliliğin eşiğinden döndüğü ex aşkı, ünlü modacı Ece Ege ile yeniden flört etmeye başlamış.

BAKALIM BU KEZ MUTLU SONA ULAŞABİLECEKLER Mİ?
Dice Kayek markasının yaratıcısı 54 yaşındaki Ece Ege ile 73'lük işadamı Ali Dinçkök, 2008 yılında beş aylık flörtün ardından evlenmeye karar vermişti. 1 Temmuz'da Ali Dinçkök'ün Akmerkez'deki dairesinde nikah kıyılacaktı. Ancak nikah öncesi Ali Dinçkök'ten gelen evlilik sözleşmesi talebi, gelin adayı Ece Ege'nin gücüne gitmiş, nikah iptal olmuştu. Nikahı rafa kaldıran aşıklar, birkaç yıl daha flört etse de ayrılmışlardı. Üzerinden epey geçtikten sonra yeniden denemeye karar vermeleri ilginç geldi doğrusu. Bakalım Ali Dinçkök ile Ece Ege, ikinci denemelerinde mutlu sona ulaşabilecek mi...

EVLİLİK DIŞI BİR KIZI VAR
Oğlu Raif ve kızı Alize'nin annesi Sennur Çiftçi'den yıllar önce boşanıp mimar Barbara Pensoy ile aşk yaşayan Ali Dinçkök'ün, bu ilişkisinden Aleyna adında bir kızı var. Barbara Pensoy'dan ayrıldıktan sonra birçok güzelle gönül eğlendiren ünlü işadamı, yaklaşık iki yıl kadar da eski manken Pınar Yiğit ile flört etmişti.
BİZE ULAŞIN