BÜLENT CANKURT BÜLENT CANKURT

Kira yüzünden araları açılmış!

Boşanmadan kızlık soyadını kullanmaya başlayan 10 yıllık eşi Emina Sandal'a kızdığı için oğlunun doğum gününe gitmeyen Mustafa Sandal'ın zor bir süreç geçirdiği konuşuluyor! Kendini eve kapayan, arkadaşlarıyla dahi çok görüşmek istemeyen Mustafa Sandal'ın son olarak annesi Tülin İleri ile de arasının açıldığı söyleniyor! Yakın çevrelerinden öğrendiğime göre, anne- oğulun arasına para girmiş!

ULUS'TAKİ EVDE OTURUYOR
Ailesiyle yaşadığı evi, altı ay önce terk ettiğini ilk bu köşeden öğrendiğiniz Mustafa Sandal'ın Zorlu'daki ofisinde kaldığı söyleniyordu. Ancak ofisinde değil, uzun süredir annesinin Ulus'taki dairesinde yaşadığını öğrendim. Gelini Emina Sandal ile sürekli anlaşmazlıklar yaşadığı dedikoduları ayyuka çıkan Tülin İleri'nin şimdi de bu ev yüzünden oğluyla arasının açık olduğu söyleniyor!
Tülin Hanım, daha önce kira aldığı evde şimdi Mustafa Sandal'ın oturmasından hoşnut değilmiş.
Dedikoducular; Tülin Hanım'ın, kira gelirinin kesilmesi yüzünden oğluna kızıp küstüğünü söylüyor. Tülin Hanım'ın bu kira gelirine ihtiyacı var mı, varsa bile oğlu destek olmuyor mu bilmiyorum ama belki de oğlunun, Çubuklu Vadi Evleri'ndeki 15 milyon liralık villayı, sevmediği gelinine bırakacağı haberleri üzerine kızgınlığını böyle çıkarıyordur!!!
BİZE ULAŞIN