ELVAN DEMİRKAN ELVAN DEMİRKAN

Yüzleşmesini yapıp devam etti

Amerika'da golf en çok ilgi gören sporlardan biri. Yılın en saygın/önemli turnuvası 'Masters', Georgia eyaletinde Agusta şehrinde yapılır. Üç kez Masters şampiyonluğunu kazanan Woods'un da en sevdiği ve çok iyi olduğu turnuvadır. Woods'un spor kariyeri ve evlilik hayatı seks skandalları yüzünden bir süredir altüst olmuştu. İki hafta önceki bir yazımda Woods için, bir imaj danışmanı ayarlayıp, tekrar ayağa kalkacağından bahsetmiştim. Düşündüğümden de erken çıktı ortaya. Woods bu hafta başlayan Master turnuvasını kaçırmadı. Tabii bu hafta Amerikan medyasında en çok konuşulan konu, Tiger'ın dönüşü.

İNKAR ETMEYI BIRAK GERÇEĞİ GÖR
Woods seks bağımlılığı için rehabilitasyon merkezinde tedavi gördükten sonra şöyle konuşmuştu: "Yalan dolu bir hayat yaşıyordum. Gerçekten... Çok kişiyi inciten düşüncesiz kararlar verdim. İnkar etmeyi bıraktığınızda gerçeği görmeye başlıyorsunuz. Bu gerçek bazen çok çirkin olabiliyor. Kendime daha önce bakamadığım bir ışıkta bakmak çok zordu benim için. Çok acımasızcaydı... Ama bu yüzleşmeyi yapabildiğiniz zaman hayata devam edebiliyorsunuz ancak. Şimdi hissettiğim gücü, onca şampiyonluk ve ünvan bana hissettirememişti."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Bugünkü Diğer Yazıları
BİZE ULAŞIN