SARP APAK

Başrollerini Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal ve Meltem Cumbul'un paylaştığı 'Yaktın Beni' filminin setine konuk oldum. Filmde komik bir itfaiyeciyi canlandıran Sarp Apak filmi anlattı. ? Nasıl bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyorsunuz? İtfaiyeci 'Selam', 33-34 yaşlarında. Çok düzgün, saf bir çocuk. Ailesi yok herkesi kaybetmiş bir dayısı var ama onunla görüşmüyor. Yıllar sonra bir yangında birini kurtarıyor ve o kişi dayısı çıkıyor. Dayımı Uğur Yücel oynuyor.

UĞUR YÜCEL HAYALİMDİ?
Başrollerini Uğur Yücel, Sarp Apak, Sinem Kobal ve Meltem Cumbul'un paylaştığı 'Yaktın Beni' filminin setine konuk oldum. Filmde komik bir itfaiyeciyi canlandıran Sarp Apak filmi anlattı.

* Nasıl bir rolle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyorsunuz?
İtfaiyeci 'Selam', 33-34 yaşlarında. Çok düzgün, saf bir çocuk. Ailesi yok herkesi kaybetmiş bir dayısı var ama onunla görüşmüyor. Yıllar sonra bir yangında birini kurtarıyor ve o kişi dayısı çıkıyor. Dayımı Uğur Yücel oynuyor.

UĞUR YÜCEL HAYALİMDİ
* Sizin için Uğur Yücel'le oynamak nasıl bir deneyim oldu?
Oyuncu olarak Uğur Ağabey'le oynamak benim için hayaldi; hem de böyle bir filmde dayı-yeğeni oynamak çok güzel. Türk toplumu için dayı-yeğen önemli bir şeydir

* Aşk da var filmde; 'Selam' ve 'İpek'in yaşadığı nasıl bir aşk?
Sinem Kobal, filmde 'İpek' karakterini oynuyor. 'İpek' benim evlenmek istediğim bir kız; çok muhafazakar bir ailesi var. Rahat görüşebilmemiz için bir an önce evlenmemiz gerekiyor. Ben aslında daha önceden oynadığım bir yerden oynuyorum, kendim gibi oynuyorum daha çok. Kendimi tamamen yönetmenimiz Can Yücel'e bıraktım.

* Sinem Kobal'la çalışmak nasıl?
Ben partner olarak her zaman çok şanslı oldum. Sinem de daha önceki rol arkadaşlarım gibi çok tatlı, tam yaşının insanı.

* 'Selam'la gerçek hayatta benzeyen yanlarınız var mı?
Sanırım yok, belki 'Selam'a göre daha kurnaz olabilirim.

* Çekimler nasıl geçiyor, zorlayan sahneler oldu mu?
Çok zor sahneler çektik, komple yandığım, denize atıldığım sahnelerim oldu. Tabii bu sahneler acayip önlemler alınarak çekildi. O yüzden sıkıntı yaşamadım, sadece deniz biraz soğuktu.

SİZCE NE İFADE EDİYOR?
Uğur Yücel- Oyuncu olmama sebep olanlardan birisi.
Meltem Cumbul- Çocukluğumdan beri abla-kardeş olarak benzetiliyoruz.
Sinem Kobal- He-Man
Gişe- İnşallah çok iyi olur.
Aşk- İyi ki var.
BİZE ULAŞIN