FUNDA KARAYEL FUNDA KARAYEL

Gökhan Alkan ile 24 saat

ATV dizisi 'Seviyor Sevmiyor'un sevilen başrol oyuncusu Gökhan Alkan, setinin olmadığı bir gününü Harper's Bazaar okuyucuları için özetledi:
08.00'de uyanır uyanmaz buz gibi suyla yüzümü yıkar, iki bardak su içerim. Haberleri izlerken rahat rahat kahvaltımı yaparım. Sonrasında günün programını ve yapılacaklar listemi kontrol eder, duş alıp evden çıkarım.
10.00'da filtre kahvem, suyum ve müziğim eşliğinde oyuncu koçuma gitmek için yola koyulurum. 'Seviyor Sevmiyor'un yeni senaryosu üzerinden beyin fırtınası da yaparak; daha iyi olabilmek adına oyun koçumla beraber ses, nefes ve performans egzersizleri yaparım.
Haftada iki gün 14.00'ten 15.30'a kadar sıkı bir antrenman yaparım. Bu idmanlar benim için çok önemli.
15.45'te eve dönüp duşumu alırım.
Antrenman sonrası protein ağırlıklı öğünümü hazırlayıp yedikten sonra hazırlanıp tekrar evden çıkarım. Arabamda telefonu bluetooth ile bağlantılı hale getirip işlerimi hallederim.

'MUTLAKA KİTAP OKURUM'
18.00-19.00 arası şan derslerim var. Oyunculuk ve şarkıcılık benim iki çiçeğim diyebiliriz.
Her ikisinin de suyunu eksik etmiyorum.
19.30 serbest zaman...
Hepimize biraz da olsa lazım.
Dostlarla yemek yer, hasret giderir, hayaller kurarız. Dostlar iyi ki var.
21.30'dan sonra 'Seviyor Sevmiyor' senaryomla baş başa kalırız. Biraz gündemi takip edip Instagram'dan 'Seviyor Sevmiyor'un fanlarının yorumlarına göz atarım. Uyumadan önce kitap okuyup bedenimi ve ruhumu dinlendiririm.
En geç 24.00'te uyurum. 'Erken kalkan yol alır' sözünü düstur edindim ki, zamanı efektif kullanabileyim.
BİZE ULAŞIN