FUNDA KARAYEL FUNDA KARAYEL

Türk sineması için set vakti

Sinemamız için çekim sezonu yavaş yavaş başladı. Geçtiğimiz yıl 110 yerli film çekilirken, 2017'de bu sayı biraz daha yukarı taşınacak gibi görünüyor. İşte çekim aşamasındaki Türk filmlerinden göze çarpanlar...
YERLİ 'İLK ÖPÜCÜK': Murat Yıldırım ile Özge Gürel'in başrollerini paylaştığı 'İlk Öpücük' filmin çekimleri Tirilye'de başladı. Film; Adam Sandler ve Drew Barrymore'un oynadığı '50 İlk Öpücük'ün yerli uyarlaması olacak. Murat Onbul'un yönettiği filmde; Murat Yıldırım, son filmi 'Sonsuz Aşk'ta olduğu gibi yine bir doktoru canlandırıyor.
ONUR ÜNLÜ MÜJDEYİ VERDİ: Son olarak 2014 yılında 'İtirazım Var' isimli filmini izlediğimiz yönetmen Onur Ünlü, 'Put Şeylere' adlı yeni filminin çekimlerine başladığını açıkladı. Geçtiğimiz haftalarda SABAH-atv'nin tema sponsoru olduğu İstanbul Film Festivali'nde 'Kırık Kalpler Bankası' filminin gösterimini gerçekleştiren Ünlü, 'Put Şeylere'nin çekimlerine başladı. Ünlü; filmi, 'Leyla ile Mecnun'un yapımcılarından olan ve geçtiğimiz günlerde vefat eden yakın dostu Pınar Odabaş Aktuğ'a ithaf edeceğini söyledi. Filmde, Erkan Kolçak Köstendil ve Türkü Turan gibi oyuncular rol alıyor.
MERAKLA BEKLENENLER: 'Kurtlar Vadisi' serisi hayranlarının cevabını merakla beklediği soru yanıt buldu. 'Kurtlar Vadisi Vatan' isimli yeni filmin çekimleri, kısa süre önce Antalya'da başladı. Öte yandan, başarılı oyuncu İlker Kaleli de 'Tren' ismini verdiği film için kolları sıvadı. Çekimlerine başlanan filmle ilgili detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağım.
BİZE ULAŞIN