FUNDA KARAYEL FUNDA KARAYEL

Verona’da Julia Roberts rüzgarı

Dünyaca ünlü yıldız Julia Roberts'ın, kıskandıran bacaklarıyla Calzedonia'nın reklam filminde rol alarak eski mesleğine geri döndüğünü biliyor muydunuz?Julia Roberts, oyuncu olmadan önce satış danışmanlığı yapan ünlülerden. Bu yıl üçüncü kez kamera karşısına geçtiği marka sayesinde de eski günlerine dönüyor.
Calzedonia'nın davetlisi olarak gittiğim İtalya'nın Verona kentinde, markanın 2017-2018 kış koleksiyonunun yanında bizleri büyük bir sürpriz daha bekliyordu. Defilenin bu yılki sürprizi, markanın reklam yüzü olan Julia Roberts'ın onur konuğu olarak geceye katılması oldu. Bebe yaka Christian Dior marka mini şeker pembe elbisesi ve file çoraplarıyla markanın sahibi Sandro Veronesi'nin kolunda salona girdiğinde, ilk olarak kocaman gülüşüyle herkesi selamladı. Bize doğru yürüdüğü o an sanki 'Nothing Hill' filmindeyiz; Hugh Grant'ın dükkanına gelmiş, gülümsemesiyle dünyadaki tüm kötü şeyleri durduracak ve sonra çıkıp gidecek gibi... Sonra gerçeğe dönüyoruz; Roberts önümüzden yürüyerek geçiyor ve yerine oturuyor.
Defile, uluslararası düzeyde tanınan 20 mankenin podyuma çıktığı görkemli bir şovla başladı. Defilede; ışıklar, müzikler, baş döndürücü renkler, enerji dolu ve cesur bir atmosferin her anına alkışlarıyla destek veren. sonunda dayanamayıp ayağa kalkıp alkışlayan dünyaca ünlü bir sürü efsane isim vardı.RÜYA GİBİ GEÇTİ
Dünyanın dört bir yanından gelen basın mensuplarıyla bir araya gelen Julia Roberts, ilk olarak "Herkes bacaklarıma mı bakıyor?" diye sordu ve "Güzel, o zaman doğru bir iş yapmışız" diye ekledi. Konuşmaya başladığı andan bitirene kadar güldü. Özetle; bizleri o kocaman gülüşünden hiç mahrum bırakmadı. Verona'yı çok sevdiğini, İtalyan stilinin onun için Sophia Loren olduğunu söyledi. Defileyi Türkiye'den izleyen tek ünlü Burcu Esmersoy du. Burcu, güzelliğiyle sahnedeki kızları sollarken; markanın yıllardır bütün şovlarına katıldığını, bu sene şovu Julia Roberts'la beraber izlemenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Rüya gibi Julia Roberts'la rüya gibi bir defile Verona'da son buldu.
BİZE ULAŞIN