OKAN CAN YANTIR

Baba-oğul resitali

Geçen yıl bu zamanlardı. 'Dedemin İnsanları' filmini izlemiş, sonra bu köşede Çetin Tekindor için 'Ükenin Robert de Niro'su' başlıklı bir yazı yazmıştım. Bu düşüncemin altını atv'de yayınlanan 'Karadayı' dizisi vasıtasıyla tekrar çizmem gerekiyor.

OYUNCULUK DERSİ
Çetin Tekindor yeni dizisinde bence kariyerinin zirve performanslarından birini sergiliyor. Ekranda göründüğü her sahnede sizi olduğunuz yere çiviliyor. Her sözü, her hareketi bir oyunculuk dersi...
Bu sefer yanında Kenan İmirzalıoğlu da var. Kenan'ın oyunculuğuna, yakışıklı kadrosundan gelen tüm erkeklere olduğu gibi biraz tereddütle yaklaşmıştık ama artık o da birinci sınıf aktör olduğunu herkese ispat etmiş durumda.
Çetin Tekindor'la Kenan İmirzalioğlu'nu baba-oğul olarak izlemek büyük keyif; dizi henüz üçüncü bölümündeyken, size de tavsiye ederim...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN