AYŞE ÖZYILMAZEL AYŞE ÖZYILMAZEL

İlginç okur isteklerine cevaplar

Okur e-maillerine bayılıyorum, tek tek okuyorum. Çünkü sizlerin fikirleri benim için çok önemli. Ve fakat bazı emaillerde öyle ilginç talepler var ki, ne diyeceğimi şaşırıyorum. Alın size en nadide parçalar.
Okur istek no 1: "Ayşe Abla, Haşmet Babaoğlu'na çok aşığım lütfen benimle tanıştırır mısın? Ona e-mailler atıyorum es geçiyor. N'olur yardım et!"
Olası cevaplarım...
a. Senin abla diyen dillerini yerim, aşka saygım sonsuz da yanlış adres olmadı mı sence?
b. Tabii tanıştırırım, zeytinini kap gel, biliyorsun eski sevgilimdi, birkaç ipucu bile verebilirim. Bu arada yardım et derken ne kastetmiştin? Tövbe tövbeee...
c. Canım benim, sence ben 'Dest-i İzdivaç' mıyım? İlişkilerde X-large Ayşe miyim?
Okur istek no 2: "Ayşe Hanım, Manolya Onur'u çok beğeniyorum, lütfen bizi bir araya getirin."
Olası cevaplarım...
a. Beğenmek, beğenilmek, sevilmek, sevmek ne güzel şey değil mi? Yahu benim çöpçatan bir halim mi var? Lütfen sayın okur, lütfen!
b. Üzgünüm sizi Manolya Onur'la bir araya getiremeyeceğim çünkü ben de henüz kendisiyle bir araya gelmedim.
c. Hemen hemen! Getirmez miyiz, eğer şansın varsa Can Bozok boşta kalır, İstanbul'un kızları hoşta kalır.
Okur istek no 3: "Ayşe Hanım, lütfen Beşiktaş'la ilgili yazı yazın. Büyük takım yaratmanın birinci şartı herkesin ona özenmesini sağlamaktır. Bakınız Serdar Bilgili-Hüsnü Güreli zamanı... Şimdi neden senin gibi bir pop kültür ikonunu kullanmayalım?"
Olası cevaplarım...
a. Beşiktaş aşkınıza hayran kaldım da, merak ettim Beşiktaş'ı kurtarmak bana mı kaldı? Çarşı nerede Çarşı? Beşiktaş'ın durumu bu kadar fena mı?
b. Bana pop kültür ikonu demeniz kafamı karıştırdı...
Hay Allah öyle miyim? Bence değilim! Beşiktaş'ı çok severim de ne yazmam gerekiyor biraz açar mısınız?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN