AYŞE ÖZYILMAZEL AYŞE ÖZYILMAZEL

Haftanın 9 derin endişesi

1. Sevgilisini, sevgilisinin annesini, eşini, Tanju Çolak'ı, arkadaşlarını Telekulak çetesine dinlettiği iddia edilen eski futbolcu Rıdvan Dilmen acaba bir yerde gördüğünde içine şüphe düşüp, bizi de dinletmiş olabilir mi?
2. Evlendiğimiz adam yarın bir gün bizi de müştemilata sepetler mi?
3. Evlenip çocuk yapınca bir sabah çocuğumuzun İngilizce hocasıyla kocamızı baş başa romantik bir kahvaltı ederken görür müyüz?
4. Allah muhafaza boşluğumuza gelir de, bir şarkıda 'uff' der miyiz, dersek TRT bize de yasak koyar mı?
5. facebook'tan adımıza sahte hesaplar açıp, ünlü mankenlere-sunuculara saldıranlar, laf çakanlar olur mu? Sonra da kabak bizim başımıza patlayıp, kendimizi magazin sayfalarında görür müyüz?
6. Tam destek verdiğimiz Miss Turkey kızı Merve Sarı acaba bizi mahcup eder mi? Diyelim gençliğinden dolayı yüz ekşittiren açıklamalar yapar mı? Gecelere gecelere akıp aniden coşar mı?
7. twitter hesabım hacklenir mi?
8. Sakıza dönmüş 'Yaprak Dökümü' dizisi asla bitmeyecek mi?
9. Bizim sevgilimiz de Gökhan Özen gibi ayak bileğine bizim adımızı değil de, köpeğinin adını dövme yaptırır mı? Ammaaan!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN