AYŞE ÖZYILMAZEL AYŞE ÖZYILMAZEL

Sık sık gelen sosyal medya mesajları

Ayşe, Snapchat'ten nereye kayboldun?: Instagram, hikaye, facebook, Twitter derken beynim yandı, beynim! Şarjımı ışık hızıyla yediği için Snapchat'ten çıktım, uygulamayı sildim. Diğer mecralarda buluşmak üzere.

Sana bi' şey söyleyebilir miyim?: Mesaj bu... Yahu söyleyeceksen söyle. 'Sana bi' şey söyleyebilir miyim?' diye mesaj mı olur?

Benimle evlenir misin?: Evlenemem. Direkt mesajdan attığı evlilik teklifine 'evet' cevabı alan varsa beri gelsin. Sizi şöyle Esra Erol'un stüdyosuna doğru alayım.

Nasıl zayıfladın?: Valla o kadar da zayıflamadım. Diyetleri bıraktım, kafayı ferahlattım. Formül varsa eğer şudur: Her şeyden azar azar yemek, her gün yürüyüş yapmak, haftada bir sıvı beslenmek ve yapabildiğim kadar 16/8 formülü. Onu yukarıdaki yazımda ayrıca anlattım.

Arkadaşıma doğum günü, kutlama videosu çekip atar mısın?: Her gün bu mesajdan onlarca gelince yetişmek imkansız oluyor. Ben de isterim elimden geldiğince herkesi mutlu etmeyi ama yapamıyorum işte.

Magazin programları seni nasıl da yanlış yansıtmış, tatlı kızmışsın: Sağol canım. Ne diyeyim, kısmet. Sosyal medyanın avantajlarından biri kendini anlatabilmen galiba.
BİZE ULAŞIN