AYŞE ÖZYILMAZEL AYŞE ÖZYILMAZEL

Haftanın Top 5’i

'The Post': Bir Steven Spielberg filmi. Başrollerde efsane oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks var. Sırf onların performansı için bile gidilir ama filmin konusu pek manidar. Film; The New York Times yazarının 1971'de Vietnam savaşı/ Pentagon belgelerini ortaya çıkarmasını ve gazetecilik özgürlüğünü anlatıyor. Gidin, izleyin... Oscar'lık...
Toi: Kebap, et, rakı-balık ve mezeden, Lucca kopyası mekanlardan siz de bıktıysanız, şık bir ortamda farklı lezzetler denemek istiyorsanız; Kuruçeşme Toi'yi tavsiye ediyorum. Şef İsmet Saz'ın yengeç burgeri, Gordon Ramsey'den bire bir öğrendiği Beef Wellington'ı ve çikolatalı tatlısı denenmeli.
Zeynep Turan 2018 burç yorumları: GÜNAYDIN'ın astroloji yazarı Zeynep Turan, detay detay bu yılın burç yorumlarını yazmış ve kitabı da çoktan çıkmış. Ben yeni okudum; astroloji meraklıları kaçırmasın.
'This is Us': Duvarın arkasında paralel bir hayat yok, uzaylılar yok, cinayetler yok, atlılar yok! Uzun zamandır izlediğim en insanca, en hayattan, en tatlı dizi 'This is Us'. Ararsanız, Foxlife'ta yayınlanıyor.
Neşeli Patiler: Sosyal medyada sokak hayvanlarına yardım toplamaya çalışan ve mamalar götüren birçok hesap var. Bunlardan biri de Instagram'daki Neselipatiler2016.
Kendileriyle tanıştım; nefis insanlar... Her gün iş ve özel hayatlarından zaman yaratıp sokak köpeklerine, kedilerine mama dağıtıyor, onları sahiplendiriyor, biriktirdikleri paralarla tedavilerini üstleniyorlar. Yardımın zenginlikle ve bol boş vakitle ilgisi olmadığını gösteriyorlar.

BİZE ULAŞIN