MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Uçakta fındık krizi

Bu da bir Nurgül Yeşilçay yazısı ama bu sincap çıkışında ünlü oyuncu yerden göğe kadar haklı. Efendim sevgilisi Özgür İnal'la üç gün önce Marmaris tatilinden dönen Yeşilçay, uçakta bir yolcu ile tartışmış.
Oyuncuya fındık ikram edildiğini gören bir yolcu, hostesi yanına çağırıp "Ünlü olduğu için mi ona fındık verdiniz?" deyince ortalık karışmış.
Haberde sinirlenen Yeşilçay'ı sevgilisinin sakinleştirdiği iddia ediliyor.
Fındık verilmesine kızan yolcuya Yeşilçay, Twitter'dan şöyle tepki göstermiş: "Hayır sincap olduğum için. Allah Allah, istedim verdiler. Bu ne eziklik teyze? Havaalanları tıklım tıklım. Çeşit çeşit insan var. Hosteslerimize sabır diliyorum."

KOMİK ESPRİ
Yeşilçay'ın sincap esprisine güldüm; şampanya değil yahu, alt tarafı küçük pakette fındık vermişler!
Teyze neden bu kadar tepki göstermiş anlamış değilim. İstese eminim ona da fındık verirlerdi. İşte bu kavgalar hep kadınsal kıskançlıktan çıkıyor. Bazen kadınlar birbirlerini bir kaşık suda boğacak kıskançlık krizine giriyorlar.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.