MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Polis çalışıyor

Şeyma Subaşı, röportajında Onur Baştürk'ün "Bütün amacı buydu, bak sonunda evleniyor' diyenler olacaktır. Onlara bir mesajın olacak mı?" sorusuna şu yanıtı vermiş:
"Okey'im ya! Öyle düşünsünler. Daha iyi. Acun kadar olmasa da popülaritesi olan biri haline geldim. O negatif düşünceler hep olacak. Herkes beni nasıl sevebilir ki? Ama o kadınlardan birini yakaladık. Ulus'tan çıktı bir tanesi. Zengin bir kadın, eşiyle yaşıyormuş. Çat diye girildi evine. Tam bana iPad'inden küfrederken yakalandı kadın. iPad'i kırmaya çalışmış. Polis demiş ki, 'Delili yok ederseniz hapse girersiniz.' O kadar çirkin kalpliler ki, bu insanlar beni sevmesin zaten!"
Eğer Şeyma atıp tutmuyorsa, yaşananları abartmıyorsa; polisin reaksiyonuna hayran kalmamak elde değil! Şeyma'ya sosyal medyadan hakaret eden bir kadının evine baskın düzenle, kadını tam Şeyma'ya küfrederken yakala, iPad'i kırmasına engel ol, suç delili olarak iPad'e el koy falan... Vay be nefes kesen bir operasyon düzenlenmiş.
Şeyma'nın üzülmesine bu kadar duyarlı olan polisten bundan sonra daha hayati konularda da aynı performansı beklememiz hakkımız değil mi?
BİZE ULAŞIN