MEVLÜT TEZEL MEVLÜT TEZEL

Bu ödülü almaya gider miydiniz?

Hep en iyi filmleri, Oscar'a aday gösterilen yapımları yazıyoruz. Bir de kötü filmler var, vaktinizi boşa harcamamak adına uzak durmanız gerekecek kadar kötü filmler!
Oscar adaylarıyla aynı dönemde açıklanan ve yılın en kötülerini belirleyen 38. Altın Ahududu Ödülleri (Razzie Ödülleri) adayları açıklandı. En kötü film adayları şöyle: 'Sahil Güvenlik' (Baywatch), 'Emoji Filmi' (The Emoji Movie), 'Karanlığın Elli Tonu' (Fifty Shades Darker), 'Mumya' (The Mummy), 'Transformers: Son Şövalye' (Transformers: The Last Knight) 2002'de Oscar kazanarak tarihe geçen Halle Berry, 2005 yılında 'Kedi Kadın'daki performansıyla 'En Kötü Kadın Oyuncu' dalında Altın Ahududu Ödülü'ne layık görülmüştü. Berry'nin, törene bizzat katılıp ödülünü alması olay olmuştu. Berry, organizatörlere 5 dolara mal olan plastikten yapılma Ahududu Ödülü'nü aldıktan sonra "Çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca, burada olacağımı hiçbir zaman düşünmemiştim.
Annem bana eleştiriyi kabul etmeyi öğretti. Onun dediği gibi, ödülü gülümseyerek alıyorum ve eleştirinizi kabul ediyorum" diye konuşmuştu.
Bu konuşma bence Oscar ödülü kadar değerliydi. Bizde en iyilere aday gösterilen oyuncular bile organizasyonu arayıp ödül almayacaklarını öğrendiklerinde törene katılmıyorlar!
BİZE ULAŞIN