ŞİRİN SEVER

Beni yalakalıkla suçlayanlara acıdım!

Siyasetle çok ilgilisiniz... - Evet çünkü idealist bir insanım. Yaptığım her şeyle ilgili ihtiras duymazsam, yapamıyorum. Ülkemle ilgili de ihtiraslarım var. Dışişleri bakanı olmak isterim!
Ha, bakanlık da belli! - A tabii, belli (gülüyor)
AKP'yle, Emine Hanım'la yakınlığınız çok yazılıp çizildi... - Emine Hanım'ı hayatımda bir kez, Katar gezisinde gördüm. Kendisinden çok hoşlandım, yazdığım yazılardan birinde de bunu dile getirdim diye almadığım eleştiri kalmadı. Beni esas yaralayan da, muhafazakar kesimin bana ulaşıp şunu söylemesiydi: "İlk kez bizden olmayan birileri başbakanımızın eşi için övgü dolu sözler kullandı, çok mutlu olduk!" Bunu duyunca benim yüreğim acayip burkuldu. Bu noktaya mı geldik biz!
Üyelik teklifi falan? - Ne bir üyelik teklifi oldu ne de böyle bir görüşme.
Stat projesi ile ilişkilendirildi bu iltifatlar, yakınlık? - Asla! Sonuç ortada ama başbakanın ailesi neden karışsın böyle bir şeye? Devletin işi tamam, ama onlar çok başka bir yerde.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN