ZEYNEP TURAN ZEYNEP TURAN

Bugün teknolojinin zararını görebilirsiniz

Ay-Merkür karşıtlığı belli hassasiyetlerin göz ardı edilerek, bazı sert konuşmaların yapılacağını işaret ediyor. Çalışma ortamlarında gerginliklerin yaşanabileceğini işaret ediyor gökyüzü. Aynı zamanda iş arkadaşlarımızla birçok konuda fikir ayrılıklarına düşebiliriz. Eğer yalnızsanız ve kalbinizde biri yoksa, bugün gireceğiniz ortamlarda çok etkileneceğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Gökyüzü, bugün karşılaşacağınız kişilerle gelecekte duygusal ya da iş birlikteliği kurabileceğinizi işaret ediyor. Aynı zamanda uzun soluklu bir birlikteliğin başlangıcı olabilir diyor gök kubbe. Günlük hayatımızda sürekli iletişim kurduğumuz kişilerle anlaşmamız bugün zor ama yeni kişilerin hayatımızda uzun zaman kalacağını vurguluyor. Konuşmalarımızı hassas konuların üzerine kuracağımızı, çocukların ve kadınların çok konuşulacağını işaret ediyor. Bugün teknolojinin desteğinden çok zararını görebiliriz.

ASTRO TAVSİYE
Hayatınızda yeniliklere yer açın! Yıpranan ilişkilerinizin sonlanması gerektiğini anlayacağınız bu günde, ruhunuzu yormamaya çalışın. Unutmayın, gerçek sevgi kalıcı olandır. Eğer dostunuz, sevdiğiniz yaşamınızda kalmak için gerekli çabayı göstermiyorsa, gerçek sevgi için kalbinizi ve aklınızı kötümser her şeyden arındırın.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN