ZEYNEP TURAN ZEYNEP TURAN

2017 yılı biterken yapılması gerekenler

Hepimizin hayatına yeni bir yön veren güçlü bir Ağustos ayını geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Kimimiz değişti, kimimiz ise değişimi reddederek hayatına devam etmeyi tercih etti. Peki 2017 yılının son dört ayında gökyüzü bizlere neler tavsiye ediyor?
'Bu böyledir' diyenler seni yıldırmasın; kendi kurallarını koy.
Dünyanın merkezine kendini değil, insanlığını koy.
Acele etme. Ne istediğini bilen insanların acelesi yoktur.
Önyargı hayata kirli camdan bakmaktır. Hemen yaftalama, önce sorgula.
Bu dünya kimseye kalmadı, kalmaz. En zor zamanlarında bunu kendine hatırlat!
Hayatını kısıtlayacak kişilere ihtiyacın olmadığını bil.
Sabrın bir erdem olduğunu unutma ve fikirlerini söylemeden önce insanları dinle!
Kendinle barış. Ne olamadığınla değil ne olduğunla yüzleş.
Vazgeçmeyi öğren. Gitmesi gerekene engel olma.
Unutma; cahil kendinin düşmanıdır, başkasına nasıl dost olsun?
Eminim yazımı okurken, 'Bunları zaten biliyordum' diyorsunuz. Bildiğimiz birçok şeyi uygulayamadığımız gibi kendimize iyi gelecek olanı da ertelemeyi tercih ediyoruz. 2017 yılının son dört ayını kendi adınıza çok daha verimli bir hale getirmek ve 2018 yılına borçlu girmek istemiyorsanız, iç sesinize kulak verin ve insanlığa olan inancınızı asla kaybetmeyin.

ASTRO GÜNDEM
Venüs, Aslan burcundayken kendi gücünü koruyamaz. Aslan çok canlı, hayat dolu, ateşli bir burçtur. Dolayısıyla da Aslan burcundan geçen Venüs; canlı, ateşli, yakıcı, cömert ve zevk verici bir hale dönüşür. Venüs'ün güçlü bir yıldız olduğunu söylemiştik. Bu sebeple bu süreçte natal haritasında Venüs'ü Aslan burcunda olan çoğu kişinin aşkta talihi açılacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN