ZEYNEP TURAN ZEYNEP TURAN

Ünlü kadınlar gündeme gelecek

2017 yılındaki büyük hesaplaşma tüm evlilikleri mercek altına alırken, ekrandan tanıyıp sevdiğimiz ünlülerin de bizden farklı sorunları olmadığına şahitlik ettik. Güneş, şimdilerde yıl boyunca konuştuğumuz kadınların, açıklamaları ile yeniden gündeme gelebileceğinin altını çiziyor. 'Peki ne olacak da konuşacağız bu ünlü kadınları?' diyorsanız hemen haritalarından yol alarak ilerleyelim. 1978 doğumlu Koç burcu Demet Şener, devrim niteliğinde açıklamaları ile dikkat çekerken, evliliğinin bitmesine sebep olanları da deşifre etmekle sınırlı kalmayacak, aynı zamanda video ve resimlerle de karşımıza çıkacak.
Mağrur duruşu ile dikkatleri üzerinden yavaşça dağıtmaya çalışan 1987 doğumlu Başak burcu Merve Boluğur, en çok konuşulan Başak burçlarının arasında yer alacak. Konuşmalarından çok davranışları ile dikkat çekecek olan Boluğur, Murat Dalkılıç ile bitmiş olan evliliğine bir şans daha verecek.
Sessizce boşanan ve şu aralar ilişkisiyle gündemde olan Tuba Büyüküstün, 2017–2018 yılının magazin basınında en çok yer alanlarından olurken, sağ gösterip sol vuracak. Boşandığı eşi gibi kendi camiasından birisi ile anılacak. 1974 doğumlu Terazi burcu Ebru Gündeş'in Natal haritasına göre, Jüpiter'in Akrep burcuna geçişiyle hem işleri, hem de sosyal hayatı daha da aktifleşecek. 2016 yılının aralık ayında boşanma haberleri ile gündeme gelen Gündeş'in bir taraftan eşinin özgür kalması konuşulurken diğer taraftan da evliliği ile alakalı alacağı kararlarla konuşulacak.
Gökyüzündeki yıldızlar, yıldızları belirsizlikten kurtarmakla kalmayacak, son 2.5 yıldır altı kaynayan tüm evlilikler için de bir yol haritası çizecek.ASTRO GÜNDEM
2016 yılında evlenenler gökyüzü bugün sizinle uğraşıyor. Merkür-Chiron 150'liği ilişkilerde arka plandaki niyetleri sorgulatıyor. Bugün geçmişi konuşmak için uygun bir gün değil. Aynı zamanda aşk ve tutku gezegeni Venüs, havanın öncüsü Terazi'de yer alırken hayat arkadaşını arayanlara köklü ilişkiler kurmaları adına şans verecek.
BİZE ULAŞIN