NAZLI ILICAK NAZLI ILICAK

Siyaset Kazanı başlıyor

Pazar günü ATV'de, Kanal'ın Haber Müdürü Fuat Uğur ile birlikte bir tartışma programına başlıyoruz. Öğlen, saat 12.00 ile 13.30 arasında yayınlanacak "Siyaset Kazanı" nı kaçırmayın. Konuklarımız, emekli Tümgeneral Armağan Kuloğlu, Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Süheyl Batum, Bilgi Üniversitesi öğretim üyesi Serap Yazıcı ve AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Bozdağ .
Bir süredir asker konuşmuş, siyaset biraz gölgede kalmıştı. Önümüzdeki haftaya ise, hükûmet değişikliğiyle, yeni anayasa tartışmalarının damga vurması bekleniyor. Ve bir de, Deniz Feneri. Muhalefetin bu önemli konuyu unutturmaya niyeti yok.
Pazar günü, asker-siyaset ilişkilerinden başlayarak, gündemin sıcak gelişmelerini Siyaset Kazanı'nda kaynatacağız. 3 Mayıs Pazar günü, öğlen vakti 12.10'da ATV'de buluşalım.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.