NAZLI ILICAK NAZLI ILICAK

Avukat Yusuf Erikel

A vukat Yusuf Erikel, 2007 seçimleri öncesinde, "Elimde Özhaseki imzalı 10 trilyonluk senet var. Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım" diyor ve para sızdırmaya çalışıyor. Bunu haber alan Özhaseki, hemen savcılığı bilgilendiriyor. Yusuf Erikel'i dinlemeye alıyorlar. Ama suç konusu senet bulunamıyor. Mason Üstadı'nı vurması için Hamurcu'yu şartlandırdığı ortaya çıkınca, Yusuf Erikel'in ofisine baskın düzenleniyor. O baskında hem senet, hem de Ergenekon ilişkileri ortaya çıkıyor. Yusuf Erikel hapse giriyor.
Kılıçdaroğlu, Yusuf'un kardeşi Yakup Erikel'in birkaç kere Bülent Arınç'ın avukatlığını yapmış olmasından yola çıkarak, üstü kapalı esrarlı sorularla, onu da meselenin içine çekmeye çalışıyor.
Konuyu Özhaseki'nin şu cümlesiyle özetleyebilirim: "Kılıçdaroğlu, 2 dakikada 10 yalan söyledi. Bu durumda Guinness rekorlar kitabına girebilir."

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.