Adı lazım değil ablak suratlı "neocon" bir gâvur var. Öyle böyle değil süzme gâvur.
Ondaki "Erdoğan derdi" kimsede yok.
Matine-suare İngilizce attığı tweet'lerle Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı'nı tehdit ediyor.
Kesmiyor, aynı haysiyetsizliğe, Türkçe devam ediyor.
FETÖ ile organik ilişkisinden midir nedir, oldukça da salak.
Salak dediğim...
ABD derin devletinin, MİT operasyonundan 17-25 Aralık 2013 darbe girişimine kadar FETÖ'nün tüm kumpaslarının arkasında olduğunun tek başına kanıtı mesabesinde tweet'ler atıyor.
Diyeceksiniz ki ne önemi var bunun?
FETÖ'nün değil kumpas yapmak, CIA'dan izinsiz maklube bile yemeyeceğini bilenler için elbette önemi yok.
Lakin...
Bir önceki başbakanımızın malum başdanışmanının, 15 Temmuz işgal girişimin ardından yazdığı yazılarda bile, FETÖ'nün ABD'den bağımsız hareket ettiğini kanıtlamak için kendini nasıl telef ettiğini aklınıza düşürürseniz gayet önemli.
***
O ablak suratlı neocon gavurun son tweet'i şöyle: "Zarrab ve MİT TIR'ları gibi olaylar uluslararası mahkemede yargılanacaktır.
Ancak suçlamaların muhatabı, Türk devleti değil RTE rejimi olacaktır. Çünkü devlet görevlileri bu hukuksuz olaylara müdahale etmiş ancak Erdoğan rejimi tarafından bu görevlilerin hepsi hapse atılmıştır..."
Görüyor musunuz gâvurun akıllarını?
Bir tweet'le nasıl da deşifre ediyor Zarrab kumpasıyla eşzamanlı algı operatörlüğü yapan Kemal Bey'in zihniyet köklerini...
MİT TIR'larına "devlet görevlilerinin" müdahale ettiğini söyleyen bu "neocon" gâvura göre, 15 Temmuz'da da aynı "devlet görevlileri" millete müdahale etmiş oluyor.
Artık her şeyi açık seçik itiraf ediyorlar.
Demek ki...
Türkiye'de "devlet" dedikleri FETÖ, "hukuk" dedikleri de FETÖ yargısından ibaretti.
***
Mahut neocon gâvur mezkûr tweet'iyle aklı sıra, Erdoğan ile bu milleti, bu devleti, bu ülkeyi ayrıştıracak.
Erdoğan Türkiye'nin ta kendisidir, haberi yok.
Neden mi böyledir?
Her şeyden evvel hedefe koydukları için böyledir.
Çünkü onun boyunu kaşını gözünü değil (bu ülke, bu millet adına) dik duruşunu, boyun eğmeyişini, diz çökmeyişini kafaya takmışlardır.
Ne demişti ABD eski Anlara Büyükelçisi James Jeffrey, hatırlamanın tam vaktidir:
"Suudlar, Mısırlılar her koşulda bize yaltaklanıyorlar. Erdoğan ise bizimle çatışıyor, çelişkilerimizi yüzümüze vuruyor. Bu yüzden Erdoğan Washington'da sevilmiyor..."
Daha ne desin
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN