EMİR SOMER EMİR SOMER

Yeni şeyler söylemek lazım!

ŞEKİP Mosturoğlu'nun, "Medya ile iletişim düzelecek" açıklamasının üzerinden çok değil, sadece 24 saat geçmişti ki bu sözlerin üzerine kara bulutlar çöktü. Basın mensupları (Temsili seçilecek bir kişinin bile) Cumartesi günü Olağan Genel Kurul'un ilk gününde salona alınmadı. Bu olayın, üç gün öncesinde 'fenerbahçe.org'da demokrasi rüzgarları estiren Aziz Yıldırım'ın 'yerimiz yok' bahanesiyle gerçekleşmesi, 'maskeli balo'nun final sahnesi oldu. Bir hafta boyunca medya ile sıcak temasta bulunan Yıldırım, seçim sonrası yaptığı bu nazik konuşmayla samimiyet bağını yeniden kurmaya çalıştı. Tabii medya ve kamuoyunda bu samimiyete inanan veya inanacak birileri hâlâ kaldıysa...
SANAT
dolu bir hafta sonu için Aziz Yıldırım'a teşekkür ederiz. Kongre de bitti. Şimdi yeni şeyler söylemek lazım. Bakalım verilen; verilecek sözlerin gerçekleşmesi, söylediği şiirin tadında olacak mı?

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
Bugünkü Diğer Yazıları