TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN
GÜRCAN BİLGİÇ GÜRCAN BİLGİÇ

Sonunda çile bitti!

Karşılaşma zaten daha başlamadan heyecanını yitirmişti. Adanaspor, Süper Lig'deki son gösterisinin keyfinin peşine düşüp, genç oyuncularına vitrin hazırladı. Fenerbahçe ise pamuk gibi bir rakip karşısında sadece fırsat yaratırsa, kazanacağını bilir halleydi. Gollerin üst üste gelmesinin ardından gelişen oyun anlayışı, Fenerbahçe'nin bu ligde neden üçüncü, Adanaspor'un da neden küme düşen takım olduğunun son kanıtıydı.
Klasik deyim; "Böyle maçları oynamak zordur" şeklindedir. Halbuki sahaya çıkan maç başını alıyor, kazanan federasyondan primini kazanıyor, her şey bir tarafa sezon planlaması bile bu maça bağlı.
Yine de iş ahlakının 'kaybetmişlik' duygusuna üstün gelememesini izliyoruz. 90 dakikanın anlaşılır tek cümlesi; "Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon" tezahüratı. Kulübün sabah gerçekleştirilen mali kongresinde açıklamayla Fenerbahçelilere 'kurtuluşu' müjdeleyen umut rüzgarını içlerine çektiler. Fenerbahçe yönetimi bu pozitif duyguyu çok iyi kullanıp, seyircisini yeniden stada getirmeli. H Blok'a satışı yasaklayıp, "Hepimiz aynı gemideyiz" derseniz, hiç de inandırıcı olmazsınız.
BİZE ULAŞIN