MURAT ÖZBOSTAN MURAT ÖZBOSTAN

Futbol ailemiz!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören Haliç Kongre Merkezi'nde verdiği iftar yemeğinde futbol ailesi kavramına vurgu yaparken, yeni sezon için "Futbol bayramı olsun" temennisinde bulunmuştu. Dilek ve arzusu güzeldi. Geriye bakarsak şöyle ne futbol bayramı oldu ne de büyük futbol ailesinin bir araya geldiği anlar.. Beşiktaş 5 aydır Quaresma ile uğraşıyor. Takım 12. sırada topu topu 9 puan toplamış. Beşiktaş bu durumuna çözüm arayacakken, her hafta konu dönüp dolaşıp Quaresma'ya geliyor. Son olarak malzemecilerin üzerine işediği ve bayan görevlilere cinsel organını gösterdiği iddiaları çıktı ortaya.. Hatta yönetici Ahmet Nur Çebi dedi ki, "Söylenenler, iddia edenlerin söyledikleri var ama ben şahit olmadım." Quaresma hala Beşiktaş'ın sözleşmeli futbolcusu.. Kimse, bu durumu görmezden gelemez. Hele de şu anki yönetim.. Quaresma lanetlenmiş bir insan değil!.. Ama sorun çözülemediği için hastalık vücudu sarmış ve gelinen nokta, bel altına kadar inmiştir. Ortada bir iddia varsa Başkan Fikret Orman talimat verir bir soruşturma açtırır. Ortadaki iddia sadece bel altı vurmaksa o zaman ayıptır. Bu ayıbı yapanlar ifşa edilmelidir!..
Gelelim diğer bir konuya.. Beşiktaş'ın efsanesi, onursal başkanı Süleyman Seba hastalanınca, Sadri Şener de soluğu hastanede almış. Kader işte o da düşüp sakatlandı ve ameliyat oldu. Hastaneye kadar gelen bir çok kişi hem Seba'yı hem de Şener'i ziyaret etti. Hastaneye kadar gelen isimlerden biri de Sayın Şenes Erzik.. Erzik, Avrupa futbolunda iki numara.. Yani Türkiye'nin üstünde bir isim!.. Bir odadan diğer bir odaya eleştirildiği için gitmedi. Oysa iki dakika "Geçmiş olsun" demek kimseye bir şey kaybettirmek tam tersine çok şey kazandırırdı. Durum böyle iken şu futbol ailesi, futbol bayramı lafları hikayeden öte masal olur! Mutlu bayramlar..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN