LEVENT TÜZEMEN LEVENT TÜZEMEN

Nihayet taraftar da rekabeti yaşıyor

Galatasaray yönetiminin yaptığı transferler taraftarını müthiş heyecanlandırdı. Bunun en önemli göstergesi GS Store'lara gösterilen ilgi. Bugüne kadar Galatasaray taraftarının kulübe ezeli rakibi Fenerbahçe'deki kadar ekonomik destek sağladığı söylenemezdi.
Yönetimin, Frank Rijkaard gibi futbolculuk ve teknik adamlık kariyeri son derece zengin bir futbol adamıyla anlaşması havayı değiştirdi.
Galatasaray, bu hamleyle Avrupa'nın bile vitrinine oturdu. Ama ne zaman Keita ve ardından Elano transferi gerçekleşti, GS Store'lara akın başladı. Son 11 gün içinde 10 bin forma satıldı. Bunların % 60'ını da mor renkteki oluşturdu.
Geçen seneki turuncu formanın albenisi bence mor formadan daha yüksekti. Ama iş formayla bitmiyor. İçini de doldurmak gerekiyor. Bu sene yönetim bunu da başardı. Taraftarı da, bu transferler sonrası yönetimin arzuladığı katkıyı yapmaya başladı. Hatta kombinelere olan talebi de patlattı. Elano da kesinleştikten sonra sadece Anadolu'dan bile kombine başvuruları geliyor. Bu ilgi de yönetimin yüzünü güldürüyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.