HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Karl Malden!..

Hollywood'un en sevdiğim karakter oyuncularındandı Karl Malden.. Arzu Tramvay'ında Oscar kazanmış, ama dünyanın kalbini San Fransisco Sokakları dizisiyle fethetmişti. Ölmüş.. 97 yaşındaydı.. Nasıl üzüldüm..
51 yaşındaki Michael Jackson'dan fazla üzüldüm itiraf ederim.. Michael Jackson'ın müziği fazla etkilemedi beni.. Yaşamından da nefret ettim nerdeyse. Kendisi ile barışık olmayan, mutlu olmak için her şeye sahipken mutsuzluğu mazoşist gibi arayanları sevemem pek..
Amerika'nın birkaç yılına imza atan Farah Fawcett Charlie'nin meleklerinde favorim değildi. Ben Jacklyn Smith'e bayılırdım. Farah'a Amerika bayılırdı.. O kırmızı mayolu poster 10 milyon satarak rekor kırdı. Charlie başlayınca Farah bir yıl içinde, yani 365 günde, tam 352 Amerikan dergisine kapak oldu.. Anlayın Farah çılgınlığını..
Ama sinemada başarısızlığı onu da mutsuz etti.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN