HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Ya Vatan farkı!..

İbrahim Seten kardeşim, Vatan'a manşeti çekmiş.. "İşte Fenerbahçe farkı" diye.. "Galatasaray Rijkaard'la, Beşiktaş taraftarla, diğer kulüpler gündelik sorunlarla uğraşırken, Fenerbahçe 12 bin kişilik kompleks için dünyanın 1 numaralı spor danışmanlık ve organizasyon şirketi IMG ile görüşme yapmış.."
Tam sayfa haber bu..
O zaman Vatan farkını da fark et İbo!..
O dediğin kompleks, Fener'in değil, Ülker'in.. Orda anlaştık.
Ve de o Fener'in Başkanının görüşme yapmak için Londra'ya gidip masaya oturduğu şirket var ya.. O şirketle Galatasaray temmuz ayında 4 yıllık anlaşma imzaladı.. Seyrantepe'nin işletilmesi üzerine.. Görüşmeye başlamayı geç.. Galatasaray 10 ay evvel bitirdi ve imzaları ocak ayında attılar..
Şirket, Fener'den görüşme teklifi alınca, Galatasaray'ı aradı.. Adnan Polat "Bizimle işiniz stat üzerine.. Ayrıca bir salonla ilgilenmenizin bizce mahzuru yok. Hatta bir salon nasıl işletilir onu öğretirseniz, ülkeme yararlı da olursunuz" dedi. İzin verdi ve o senin manşet yaptığın görüşme öyle başladı..
Hadi şimdi, "Asıl Galatasaray farkı" diye bir sayfa daha hazırla da Vatan farkını görsün millet!..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.