HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Kokainci sapıttı!..

Yılmaz Vural, Daum için "Yalaka" dedi..
Alman Hocalar için değil.. Öyle dese, ırkçı olurdu. Daum için dedi.. Aziz Yıldırım'ın her kaprisine boyun eğdiğinden ve de maç öncesi Türk milli marşı çalınırken, dudaklarını kıpırdattığı için..
Demeli miydi?.. Yoksa eleştirisini başka türlü mü ifade etmeliydi, tartışılır..
Ama Daum'un küstahlığı tartışılmaz..
Güya Yılmaz Vural'a laf atacak.. Tüm dünyanın gördüğü, o palavra, o tesadüf, o komik golü savunacak hali yok, iyi biliyor ya.. "Bari Türklere hakaret edeyim" demiş içinden..
"Türk Hoca olsam, 'Bu gole hazırlandık' derdim.."
Bu ne demektir, Aziz Yıldırım?.
Bu ne demektir, Daum'un sözde patronu ve Türk Hoca, Aykut Kocaman?.
Bu ne demektir, Türkiye Futbol Federasyonu?..
Bu ne demektir, Cumhuriyet Savcıları?..
Bu ne demektir, bu kokain sabıkalısına çalışma izni veren İçişleri Bakanlığı?..
..Ve de günlerdir bekliyorum, ses seda çıkmıyor?.
Bu ne demektir, benim medyam?.. Spor medyam değil.. Hani o liberal, hani o demokrat, hani o bana "Faşist" diyen köşe yazarlarım?..
Bu ne demektir, bir yorumlar mısınız?.
Bu lafı kokainci bir Türk Hoca, Münih'te Almanlar için etse, o ülkede kalabilir miydi, mesela Bayern Münih'in başında çalışmaya devam edebilir miydi, ha?..
Pardon unuttum.. Türkiye Almanya'nın sömürgesi ya.. "Olur böyle şeyler" der sineye çekersiniz.. Kokainciye vize ve çalışma izni vermeyi çektiğin gibi..

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN