HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Pazar Neşesi

İngiltere'nin çapkın Prensi Harry, kendisinden altı yaş büyük, daha önce evlenmiş ve boşanmış, annesi siyah, babası beyaz bir melez Amerikan vatandaşı, oyuncu, manken, fotomodel Meghan Markle ile nişanlandı. Sarayın bu nişana karşı çıkması için kaç sebep varsa, hemen hepsine sahipti Meghan ama başta Kraliçe Elizabeth, tüm aile, tüm İngiliz asilleri, lordlar, dükler ya fevkalade demokratlaşmıştı. Ya da Harry'nin tahta geçme sırası o kadar gerilerdeydi, nerdeyse yoktu ki, aldırmadılar..
Sadece çapkın prensin ağabeyi William "Harry'nin başının bağlanmasına çok sevindim. Artık benim buzdolabımdan uzak duracak, yiyeceklerimden otlanmayacak" dedi. İki Prens, Kraliyet Ailesi'nin yaşadığı sarayda, yan yana iki dairede kalıyorlar.
Harry ve nişanlısıyla ilgili en hoş şakalardan birini Amerikalı komedyen Jimmy Fallon yaptı.
Prens ve nişanlısı ilk televizyon röportajlarını verirken, Harry "Meghan ile yemek için bile dışarı çıkmıyor, evde oturuyoruz. Bu sayede birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluyoruz" dedi..
Fallon yorumladı..
"Elde kumanda, kapı dışarı çıkmadan durmadan futbol seyreden kocalar, bundan böyle eşlerine 'Sevgilim sana prenses muamelesi yapıyorum, daha ne istiyorsun' diyecekler.."
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN