HINCAL ULUÇ HINCAL ULUÇ

Cevap ver, Mustafa Cengiz!.

Bir konuk yorumcu programda "İki futbolcu İgor'u sattı" dedi diye tüm NTV ve NTVSpor mensuplarını Galatasaray tesislerine ve Galatasaray'ın basın toplantılarına girmekten men ederek, halkın haber alma hakkına ihanet eden Mustafa Cengiz kardeşim, Galatasaray'a en ağır hakareti yapan ve 2005/ 2006 sezonundaki şampiyonluğu "Şike" diye ilan ederek, Galatasaray adına leke süren Aziz Yıldırım için şu ana kadar "Gık" demedi.
Diyemedi, ya da..
Ya Aziz haklı. Cengiz şikeyi kabul etti. (Sükût ikrardan gelir.)
Ya Cengiz, Aziz'den korkuyor.
Galatasaray Başkanı'na bakar mısınız?.
Sevgili dostum Mustafa,
29 Mart Çarşamba tarihli Türkiye'de Öcal Uluç İmzalı "Galatasaray'a Leke" başlıklı bir yazı var. Onu hemen bul.. Oku ve orda sorulan sorulara cevap ver. Hem de kamuoyu önünde ver. Basın toplantısı yaparak..
Verebiliyorsan!.
(Gazeteyi bulamıyor, yazıyı internetten aramayı da bilmiyorsan, beni ara.. Benzincine uğrar bırakırım. Hani beni 1994 Martında bacağımdan vurdukları benzincine.. Tam 24 yıl olmuş..)

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN