ZAFER ERTEM

ylnlm.org

Dünkü sayfalarımızda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan'la ilgili sözleri yer aldı. Haberi ben yazdım. Sonuna kadar da arkasındayım. Sayın Başkan'a şu tüyoyu da vereyim: "Yazıda belirttiğim üç yöneticiden biri, o sözleri söylediğinizde yanınızda değildi."
Fenerbahçe Kulübü'nün bu haberle ilgili dün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya hiç şaşırmadım. Daha önce Ortega, Anelka, Tümer Metin ve Roberto Carlos transferlerinde de benzer yalanlamalar ve ardından gerçekleşen transferleri yaşamıştık.

KAZIM'I UNUTMADIK
Son örnek yine gazetemde Colin Kazım ile ilgili çıkan haberdi. Kulüp internet sitesinden yalanladı. Fotoğrafıyla belgeledik. "fenerbahce. org"un bir bilgi verme mecrası olmaktan çıkıp, doğru-yanlış ayırt etmeden bir yalanlama makinası haline gelmiş olması çok üzücü.
Dünkü haberimiz transfer değil. Dolayısıyla zaman içinde de olsa gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini görme imkanımız olmayacak. Ama Fenerbahçe yönetiminde de, medya dünyasında da Aziz Yıldırım'ın haberdeki sözlerini kulaklarıyla duyanlar var.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN