AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu “Bütün İlçeler Bizim”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu “Bütün İlçeler Bizim”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Devrek de, Gökçebey de, Kdz. Ereğli de, Alaplı da, Kozlu da, Kilimli de, Çaycuma da bizim; Zonguldak’ta hiçbir ilçeyi bir diğerinden ayırmamız mümkün değil” dedi.
7 Haziran Genel seçimleri öncesi başlattığı, ilçe, köy ve mahalle gezilerini ara vermeden sürdüren AK Parti Zonguldak Milletvekili Çaturoğlu teşekkür amaçlı gittiği Devrek’te Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen iftar programına katıldı, Gökçebey’in Dağdemirciler, Duhancılar, Yeşilköy ve Pazarcıoğlu köylerinde halk ile bir araya geldi.
DEVREK TSO İFTARINA KATILDI
Çaturoğlu’nun Zonguldak’ta Vadi olarak adlandırılan bölgedeki ilk durağı iftar programının yapıldığı Devrek İlçesi oldu, burada TSO’nun düzenlediği iftarda, protokoldeki yerini alan Çaturoğlu, Devrekli işadamları ve esnaflarla birlikte orucunu açtı, karşılıklı görüş-alışverişinde bulundu, istek ve taleplerini dinledi.
İftar programının hemen ardından Gökçebey İlçesine geçen Çaturoğlu, ilçe girişinde Zonguldak İl genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, Gökçebey’in AK Parti’li Belediye Başkanı Vedat Öztürk, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.
Parti teşkilatı önünden konvoylar eşliğinde AK Parti’nin son genel seçimlerde en fazla oy aldığı Dağdemirciler, Duhancılar, Yeşilköy ve Pazarcıoğlu köylerine hareket eden Çaturoğlu, kahvehanelerde toplanan halktan 7 Haziran seçimleri için verdikleri desteklerden ötürü teşekkür etti.
KALABALIK KİTLELERE HİTAP ETTİ
Gittiği köylerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan ve kalabalık kitlelere hitap eden Çaturoğlu, engelli bir vatandaş ile de yakından ilgilendi.
Çaturoğlu köylerde yaptığı konuşmada, tüm bölgenin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek şunları söyledi:
“Biz sizlerle buluşmaya, sorun ve isteklerinizi dinlemeye geldik. Söz verdiğimiz gibi sürekli buralara geleceğiz. Bu akşam da bu geç saatte buradayız. Sizlerin başınıza değil, yanınıza geleceğimizi her defasında ifade ettik. 7 Haziran seçimlerinde birinci parti çıktık, yalnız tek başımıza iktidar olamadık. Bunun sorumluluğu içeresinde çalışıyoruz. Sizlerden dileğim bizlere deşteğinizin artarak sürmesi, Devrek de, Gökçebey de, Kdz. Ereğli de, Alaplı da, Kozlu da, Kilimli de, Çaycuma da bizim; Zonguldak’ta hiçbir ilçeyi bir diğerinden ayırmamız mümkün değil” dedi.
Çaturoğlu’nun Devrek ve Gökçebey ziyaretlerine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır ve kalabalık bir partili grubu da eşlik etti.
BİZE ULAŞIN