Alkolü Fazla Kaçırınca Sokak Ortasına Yığılıp Kaldılar

Alkolü Fazla Kaçırınca Sokak Ortasına Yığılıp Kaldılar
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde aşırı alkol alan iki kişi sokak ortasına yığılıp kaldı. Alkollü şahıslardan biri ambulansla hastaneye diğeri ise polis otosu ile evine bırakıldı.
Kdz. Ereğli’de ilk olay Müftü Mahallesi Uzunkum Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir şahsın yerde hareketsiz yattığı ihbarını alan polis ekipleri olay yerine gelerek R.U. (35) olduğu öğrenilen kişi için 112’ye haber verdi. Kısa sürede olay yerine 112 sağlık görevlileri R.U.’ya müdahale etti. Kendisine getirilmeye çalışan 35 yaşındaki R.U. yapılan ilk müdahalesinin ardından sedyeye alınarak ambulansa taşındı. Aldığı alkolün etkisi ile kendinden geçen şahıs hastanede tedavi atlına alındı.
Kdz. Ereğli’de ikinci olay ise Müftü Mahallesi Şaban Üstün Sokak üzerinde meydana geldi. Mahalle sakinlerinin sokak üzerinde bir kişinin yerde yattığı ihbarını değerlendiren polis ekipleri olay yerine geldi. Aldığı alkolün etkisi ile ayakta duramayacak hale gelen S.E.’yi polis ekipleri hastaneye götürmek istedi. İsmini dahi söyleyemeyip, evinin adresini unutan S.E.’nin ikameti cebindeki evraklardan bulundu. Polis ekipleri S.E.’yi polis otosuna alarak evine götürdü.
BİZE ULAŞIN