Emine Erdoğan ile görüşüp bağış yapacak

Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın Filistin için yürüttüğü kampanyadan çok etkilenen top model Naomi Campbell Erdoğan'la bir araya gelip, moda kampanyasının gelirini bağışlayacağı proje konusunda fikir alışverişinde bulunacak

Pazartesi 08.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 08.06.2009
ABONE OL
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın davet ettiği dünyaca ünlü top model Naomi Campbell, Türkiye'de... Dün İstanbul'da gerçekleştirilen Formula 1 Grand Prix'sini izleyen Campbell, bir süredir yürüttüğü moda kampanyasının gelirini de, yine Erdoğan'ın adres göstereceği bir yardım projesine bağışlayacak. Emine Erdoğan'ın Ocak ayı başında İstanbul'da düzenlediği ve first lady'ler ile dünyaca ünlü sanatçıları davet ettiği toplantıya, katılamayan ünlü model, Emine Erdoğan ile bugün ya da yarın bir araya gelecek. Erdoğan'ın Filistin'e yardım kampanyasından çok etkilendiği öğrenilen top modelin, geçen Nisan ayında İngiltere'deki G-20 liderler zirvesine Emine Erdoğan ve ABD Başkanı Obama'nın eşi Michelle Obama ile çektirdiği hatıra fotoğrafını iPhone'una yüklediği de öğrenildi. Uzun süredir podyumlardan ve magazin dünyasından uzak kalan Campbell, dün de Formula'yı birlikte izlediği Rus milyarder Vladislav Doronin'le yaşadığı aşk için Rusya'nın başkenti Moskova'ya yerleşmiş ve son olarak da Chanel'in düzenlediği kış koleksiyonu tanıtım şovunda boy göstermişti.

YERİ BELLİ DEĞİL

Moda kampanyasından elde ettiği geliri, bir yardım kampanyasına bağışlamak isteyen ünlü top model, Başbakan Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşerek karar verecek. Campbell'in yapacağı bağışın Filistin'de savaştan zarar gören çocukların yanı sıra Türkiye'deki bir projeye de gidebileceği de belirtiliyor. Görüşmenin İstanbul'da mı yoksa Ankara'da mı gerçekleşeceği ise henüz netlik kazanmadı.