Siirt'te vahşet

Siirt'te yerel radyoda çalışan erkek arkadaşını ziyarete giden genç kız, burada yakınlarının saldırısına uğradı. Korkarak balkona kaçan kız, 6. kattan atlayarak ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastaneden başka bir hastaneye sevk edilen genç kız, ambulansa bindirilirken yakınları tarafından 5 yerinden bıçaklandı.

Cumartesi 13.06.2009 12:09
Güncelleme: Cumartesi 13.06.2009 16:58
ABONE OL
N.E. (17) Güres Caddesi'ndeki bir apartmanda faaliyet gösteren yerel radyoda çalışan erkek arkadaşı Ö.F.E'yi ziyarette gitti.

Erkek arkadaşının yanında olduğu sırada, genç kızın yakınları olduğu belirtilen bir grup radyoya geldi. Grup, genç kız ve erkek arkadaşı ile radyoda bulunanlara saldırdı. Bu sırada korkarak balkona kaçan N.E, 6. kattan atladı. Ağır yaralanan genç kız, Siirt Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından N.E'nin Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilmesi kararlaştırıldı. Sedyeyle hastane bahçesindeki ambulansa götürülen N.E, bu sırada, yine yakınları olduğu belirtilen kişilerin bıçaklı saldırısına uğradı.

5 yerinden bıçaklanan N.E'nin 5 yakınının gözaltına alındığı bildirildi. Öte yandan, N.E'nin yakınlarının görüntü almaya çalışan gazetecilere saldırmasını polis ekipleri engelledi.

DİCLE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE TEDAVİ ALTINA ALINAN N.E'NİN HAYATİ TEHLİKESİNİN BULUNDUĞU BİLDİRİLDİ

Siirt'te yerel radyoda çalışan erkek arkadaşını ziyarete gittiği sırada yakınlarının saldırısına uğrayıp, 6. kattan atlayan ve kaldırıldığı hastaneden ambulansa bindirilirken 5 yerinden bıçaklanan kız Diyarbakır'a sevk edildi.

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Sait Alan, N.E'nin kanaması için ameliyata alınacağını belirterek, ''Ayrıca kol ve bacakların da kırıklar var. Genel durumu kötü. Hayati tehlikesi bulunuyor'' dedi.