Rezidansta cinayet

Salı 23.06.2009 10:37
Güncelleme: Salı 23.06.2009 13:47
ABONE OL

Şişli'de bir kişi, kaldığı rezidansta silahla vurularak öldürüldü. Alınan bilgiye göre, Fulya Mahallesi Yeşilçimen Sokak'taki rezidansın 22. katındaki dairede kalan Fatih Edremit (52), dairesine kabul ettiği 2 kişinin binadan ayrılmasından sonra yaralı halde bulundu. Ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Edremit, burada hayatını kaybetti.

Müteahhitlik yaptığı belirtilen Edremit'in öldürülmesine ilişkin çalışma başlatan polis, rezidansın güvenlik kamerası görüntülerine incelenmek üzere el koydu.

HASAN HEYBETLİ GÖZALTINDA

Fulya'da Fatih Edremit isimli şahsın kaldığı recidance odasında öldürülmesi olayıyla ilgili daha önce suç amaçlı suç örgütü kurmak suçundan yargılanan Hasan Heybetli ve beraberindeki 1 kişiyi gözaltına alındı.
Olayın ardından residance çalışanlarının ifadelerini alan ve güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, Edremit ile en son görüşen 2 şahsın peşine düştü. İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin rezidansta yaptıkları inceleminin ardından Hasan Heybetli ve ismi henüz öğrenilenmeyen bir şahsı cinayetle ilgili gözaltına aldığı öğrenildi. Soruşturmanın kapsamlı olarak sürdürüldüğü belirtildi.