İki aile arasında kavga: 16 yaralı

Gaziantep'te meydana gelen hasarlı kazanın ardından 2 ailenin üyeleri arasında çıkan ve bıçak, satır ile usturanın kullanıldığı kavgada 16 kişi yaralandı.

  1. Haberler
  2. Gündem
Cuma 04.09.2009 16:16 ABONE OL
Eyüp Sultan Mahallesi 9 Nolu Cadde'de meydana gelen maddi hasarlı kazadan sonra otomobil sürücüsü Osman A., olay yerinden kaçan diğer otomobilin sahibi olduğunu iddia ettiği Menderes Ç. ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine olayı duyarak gelen iki tarafın yakınları kavgaya tutuştu.

Satır, ustura, döner bıçağı, bıçak ve demir çubukların kullanıldığı kavgada, Osman A, Menderes Ç, Kemal Ç, Halit Ç, Hasan A, Ramazan A, Gani A, Osman A, Reşat A, Nusret A, Mehmet Ç, Mehmet G, Ali Ç, Sıdıka Ç, Salih Ç, ve Mustafa A. yaralandı.

Yaralılar olay yerine çağrılan ambulanslarla Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi ve çevredeki hastanelere kaldırıldı. Bu kişilerden Salih Ç.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.
Öte yandan, olay yerine gelen polis, çok sayıda kişiyi gözaltına alırken, olayda kullanılan 1 adet satır, 1 adet ''sallama'' tabir edilen döner bıçağı, 1 adet ekmek bıçağı, çok sayıda demir çubuk ve sopa ele geçirdi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
BUGÜN NELER OLDU