Cerrah: Mutluyum

  1. Haberler
  2. Gündem
Perşembe 17.09.2009 17:47 ABONE OL
Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Münevver Karabulut cinayetinin katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'nun yakalanmasından dolayı mutlu olduğunu ve adaletin yerini bulacağına inandığını söyledi.
Valilik makamına girişte basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Cerrah, Garipoğlu'nun yakalandığını gece öğrendiğini ifade etti.

Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Cem Garipoğlu ile ilgili yaptığı açıklamada "Katil zanlısı Gariboğlu dün akşam avukatı kanalıyla teslim edildi. Katil zanlısının cinayeti işlemesinin hemen akabinde bütün delilleri ortaya çıkarılmıştı. Kendisi aranıyordu. Teslim edilmesinden dolayı mutluyuz. Çünkü adalet yerini bulacak. Ayrıca anne ve babaya da tekrar buradan başsağlığı diliyorum. Yakalanmasından dolayı acıları az da olsa dinmiş olacak. Ben bundan dolayı İstanbul Emniyeti'ni de kutluyorum. Ayrıca cinayetin işlendiği dönemde emniyet müdürü olmamdan ve bugün yakalanmasından dolayı da mutluluk duydum. Yakalandığını dün gece öğrendim. Bundan sonraki süreçte adli makamlar gereğini yapacaktır." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU