Ölüm yarışı

Pazartesi 30.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 30.11.2009 13:53
ABONE OL
Tekirdağ'da, arkadaşlarıyla motosiklet yarışı yapan bir kişi, motosikletinin park halindeki kamyonete çarpması sonucu öldü.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ mezbahasında işçi olarak çalışan ve çevresinde ''hız tutkusuyla'' tanınan 37 yaşındaki Levent Doğan, Kurban Bayramı'nın son günü kendisi gibi motosiklet tutkunu olan 6 arkadaşıyla birlikte 100. Yıl Mahallesi'nde trafik yoğunluğu olmayan caddede kendi aralarında yarış düzenledi.

Yarışa 1000 cc'lik 59 AR 953 plakalı motosikletiyle, katılan Levent Doğan, yol kenarında park halindeki Hurşehit Sarı'ya ait 59 ER 237 plakalı kamyonete çarptı. Motosikletinden yola savrulan Levent Doğan ağır yaralı olarak kaldırıldığı Tekirdağ Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Hastaneye gelen arkadaşları, kendi aralarında yarış düzenlediklerini, bu sırada Levent Doğan'ın kullandığı motosikletin park halindeki kamyonete çarptığını ifade ettiler.

Levent Doğan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını dile getiren arkadaşları, olayın şokunu hala üzerlerinden atamadıklarını belirtti.